Wpis z mikrobloga

Mam do opłacenia ubezpieczenie auta. Aktualna firma wysłała mi ofertę, ale sprawdziłem sobie na rankomacie i tam mam taniej od tej samej ubezpieczalni. Czy jak skorzystam z tej oferty to muszę wypowiadać umowę mimo że to ta sama firma? Może głupie pytanie, ale kiedyś jako świeży kierowca nie wiedziałem że trzeba wypowiadać umowę i potem przyszło mi do zapłaty ponad 4k po kilku latach ( ͡° ͜ʖ ͡°) także wolę mieć pewność.
#motoryzacja #kiciochpyta #oc
  • 2
@Pleb12: Pierwszy raz zrobiłem coś takiego w tym roku. Dostałem ofertę z OC na kolejny rok, ale rankomat wskazał mi lepszą ofertę, więc bez skrupułów wypowiedziałem trwającą umową i zawarłem nową. Dotychczasowa ubezpieczalnia zadzwoniła z lepszą ofertą niż ta, którą kupiłem, więc ją wypowiedziałem zanim się zaczęła (właściwie odstąpiłem od umowy) i zawarłem umowę z dotychczasową ubezpieczalnią ok 200zł mniej i z lepszym assistansem (chociaż mam 15letnie auto i jeszcze nigdy
@Hajo86: Dobre xD no ja praktycznie co roku wypowiadam bo gdzie indziej mają zawsze taniej ale pierwszy raz się spotykam z czymś takim że biorę u tych samych ale nie przedłużając tylko biorąc nowa przez rankomat