Wpis z mikrobloga

Ciężko jest być sto dziesiątym kolekcjonerem w Europie w grze World of Warcraft. Dopiero co zdobyte 700 completion score i już jakiś boomer z piętnasto letnim większym ode mnie stażem mnie przegania i tak dzień w dzień od czasu wyjścia patcha 10.2. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że jest to ostatnia prosta mojego finalnego celu, po którym zapewne dostanę depresji, bo jak to mówią "łowca jest niczym bez zwierzyny". 4 lata gry w tym rok tryhardowania, setki małych celów, dziesiątki średnich celów, kilkanaście dużych celów sprowadziło mnie do ostatniej prostej zwieńczenia mojej wykopowej serii "Akt Dominacji - Historia Realna" po której to osiądę na zawsze na miejscu dziewięćdziesiątym dziewiątym w Europie jako kolekcjoner. Na zawsze, dlatego że będę wciąż grał, utrzymując przy tym swoją pozycję. Niestety nie przybliżę się nigdy do jednocyfrowej pozycji w rankingu, bo żydoblizzard to [CENZURA], które wprowadziły do gry niemożliwe już do zdobycia 34500 completion score. #blizzard #worldofwarcraft #wow #dlapotomnych
  • 5
@MetalowyMarynarz: dużo rzeczy głównie mountów, petów i tytułów, ale spoko że dodają stare rzeczy z powrotem mam nadzieje, ze trading post będzie w następnym dodatku i następnym i w końcu się uzbiera sporo, ale żałują na TCG mountach i dają same gówniane