Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, ktoś odpowietrzał taki ekspres do kawy? Ktoś może świadczy taką usługę i ile to mniej więcej by kosztowało? Zostawiony na pół roku bezczynności przestał działać. Wcześniej było wszystko ok. Na pewno nie jest zepsuty w inny sposób, zasysa tylko nic nie leci :( Kupiony w Tesco z 8 lat temu, więc po gwarancji i Tesco już nie ma w Polsce.

Specyfikacja na stonie Media Expert tutaj.

Dziękuję za ewentualne wskazówki.

#krups #kawa #ekspresdokawy
Poludnik20 - Dzień dobry, ktoś odpowietrzał taki ekspres do kawy? Ktoś może świadczy ...

źródło: b269f708612c15bbdfeaa52eef94e8b5

Pobierz
  • 9
@programista15cm: dlaczego? Na Elektrodzie kiedyś pytałem i ludzie którzy takie rzeczy lubią robić, to jest dla nich prosta sprawa. Tylko no jak podali mi instrukcje to po pierwszym zdaniu nie wiedzialem o co chodzi. 50 zl bym zapłacił za „naprawę” Odpowietrzenie, to nie jest taka typowa naprawa. Najprawdopodbniej nic nie trzeba wymieniać.

50 zł i wysłał i oderbał na swój koszt. Zapłaciłem za niego okazyjną cenę, bo Tesco miało taki wadliwy
@Kulek1981: chyba tak, już z 5 lat mineło od kiedy próbowłem. Jeśli ktoś będzie kto miał do czynienia to wszystko posprawdzam na nowo. Schowany jest w pawlaczu za pontonem i materacami, które odziedziczyłem. W końcu muszę zacząć trochę korzystać z życia po latach wyrzeczeń. Na takim poziomie, mam wrażenie, nie za dużo, ale jestem gościem takiego małego formatu. Nigdy nie udawałem inaczej. To i tak dużo, mój nauczyciel który był i
@Poludnik20: On burczy tak jak burczał gdy robił tę kawę, jednak dioda która jest w tym gumowym przycisku włącz / wyłącz inaczej sygnalizuje. Nie świeci się na zielono, tylko cały czas na czerwono miga – czyli samo urządzenie sygnalizuje, że coś nie halo. Kapusłka z kawą (oryginalna De Gusto, bo są też zamienniki, a nawet są kapusłki wielkrotnego użytku – ale ja takich jeszcze nie używałem, orygonalne De Gusto), kapsułka przebita
@Poludnik20: Jeżeli woda nie leci, pewnie pęknięta rurka, lub jeżeli masz jeszcze stary model, pęknięta obudowa grzałki, bo kiedyś to były oporowe w plastikowym pojemniku i on pękał z czasem.