Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Wytłumaczcie mi jedno - po #!$%@? jeszcze obserwujecie tę patologię ?

Już chyba wiadomo, że Ci ludzie nie mają nic ciekawego do powiedzenia i będą żyć wiecznymi "prawdami" o kimś tam, dramami, że ktoś kogoś nie zaprosił, ktoś się z kimś pokłócił i tak w kółko.

Przeciez oni taak naprawdę kompletnie nic sobą nie reprezentują, nie są nawet ani na milimetr ciekawi, całkowicie brak im pasji, czy zainteresowań. Chodzi im tylko o to, żeby nabijać oglądalność kolejnymi liveami ( jeden zrobił, to reszta za nim jak to stado baranów), na których z tego co widzę nie dzieje się nic, więc po #!$%@? to oglądać i do tego jeszcze tu wrzucać.

Po zakończeniu większość z Was miała dać unfollow, ale widzę, że niektórzy nie potrafią się uwolnic od tej miernoty.
Po zakończeniu edycji tag żyje w najlepsze plotkami rodem z Pudelka. Słabe to.

Zaglądam tu jeszcze w nikłej nadziei, że by poznać te słynna prawdę o sRochu, ale coś czuję, że dowiemy się mniej więcej tyle ile o "prawdzie o Łucji".

Pozdro dla wszystkich
  • 8
  • Odpowiedz
@wu-wu-la: super post! Też się zbierałam żeby napisać coś w tym stylu. Przecież Ci ludzie robią specjalnie te gówno lajwy, żeby zatrzymać follow. Dopóki będą chętni żeby to oglądać, oni będą bili pianę i opowiadali te farmazony w kółko... Jeszcze przy żadnej edycji tag nie żył tak długo. Gratulacje dla tych debili, że potrafią tak długo wzbudzać zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@wu-wu-la: ja właśnie przestałam obserwować już tę grupkę półgłówków. Zostawiłam tylko Łucję i Oliwkę, ale Oli pewnie też długo nie zabawi u mnie.
  • Odpowiedz
@wu-wu-la minął tydzień dopiero. Edycja była gruba pod względem toksyczności więc ludzie są ciekawi co mają na koniec do powiedzenia. Po jednym lajwie u każdego już będzie wiadomo czy mają cos konkretnego czy nie. Jak dotychczas widać to mają gowno i to nie tylko na dupie srocha ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc ja już swoje unfollow poczyniłam.
  • Odpowiedz
@wu-wu-la: większość z nich ma już profile otwarte więc nie wiem po co obserwować, u mnie został tylko Wojtek bo gość jest zaskoczeniem i ma spoko poczucie humoru, szkoda że nie wszedł wcześniej do hotelu
  • Odpowiedz
@wu-wu-la: no właśnie zaglądasz po te prawdy jak wszyscy inni którzy tu są. Ja też nikogo nie followuje dlatego to jest jedyne źródło informacji nr prawd o kimstam. Myślałam że coś się okaże ale już widać że nic nie ma tylko grzeją wszyscy kotleta byle się kręciło.
  • Odpowiedz