Wpis z mikrobloga

OGARNIANIE ŻYCIA PT.1
BIG BOI HUOP wstał dzisiaj o 4 przez skutki uboczne antybiotyku chyba. Czas rozpocząć ogarnianie życia dla jego. W dzisiejszym planie mnóstwo rzeczy a mianowicie zaraz ruszam na zakupy do sklepu sieci Biedronka. Zakupić muszę kilka produktów aby nagrać huopskie posiłki na huopski kanał. Dodatkowo paczka do odebrania. Przygotowania do DYNAMICZNEGO życia, które rozpoczynam w poniedziałek, bo tegoż dnia rozpoczynam projekt CHŁOPSKA DYSCYPLINA, który będzie polegał na dokumentacji wideo mojego nędznego życia, na które składać się będzie:
- Siłownia
- Spędzanie aktywnie czasu poza siłownią
- Zwiększona produktywność
- Dieta
- Ogólne ogarnianie życia jak np. sprzątanie auta czy wymiana #!$%@? wycieraczek (ta, aż tak ze mną źle xD)
- I wiele innych..

Co ma na celu projekt CHŁOPSKA DYSCYPLINA? Mam 26 lat, jak do 30 nie uda mi się ułożyć życia, to będę miał świadomość, że próbowałem. Uda się - super, zostanę huopem, który będzie prowadził w miare bezproblemowo egzystencję. Nie uda się - trudno, robiłem co mogłem.

#przegryw #chlopskadyscyplina
HuopWsiowy - OGARNIANIE ŻYCIA PT.1
BIG BOI HUOP wstał dzisiaj o 4 przez skutki uboczn...

źródło: FZeHqxlVUAER7j0

Pobierz
  • 13
@tom-vb: kąpiele wychłodnicze jak najbardziej (serio pomagają ale nie jak to mitycznie mówią że życie jest prostsze, po prostu jest więcej energii, taka kawa x10) a łóżko ścielę zawsze bo jestem pedantem