Wpis z mikrobloga

Z cyklu "prawicowcy nigdy nie blokują, a lewaki na wykopie to zawsze i nie chcą dyskutować!"

Fumfel https://wykop.pl/ludzie/Aquamen zastosował stary "gambit prawaka", czyli odpowiedział mi w nitce po czym mnie zablokował. Dowiedziałem się o tym po wysmażeniu odpowiedzi, więc w ostatnim momencie xD

Więc drogi @Aquamen, przekleję Ci to tutaj

W takim razie w Polsce nie było autorytaryzmu lub nastał kolejny bo mogę sobie w miejsce Kaczyńskiego wstawić Tuska i cisnąć taką samą propagandę xd


@Aquamen: Parlament nie jest podporządkowany Tuskowi xD Kaczyniak i w ogóle PiS używał całego systemu jak szmaty, byli w ogóle poza każdym prawem. Mieli podporządkowaną prokuraturę i zawłaszczony TK, a także SN. Nikt nie był w stanie ich ruszyć. I wielokrotnie łamali prawo przy tym.

Do tego nie ma żadnego podjazdu xD

Ja ci coś powiem, ogólnie wszystko co robi ko jest dla was cacy a to co PiS niedobre ale to tylko dlatego, że jesteście ich najtwardszym elektoratem(a być może nawet fermą trolli)więc czego bym nie powiedział i tak powiesz na odwrót()


@Aquamen: #!$%@? się znasz i w dupie byłeś, kumplu <3 Nie mam pojęcia w ogóle na jakiej podstawie piszesz takie głupoty, ale skoro całą sytuacja polityczna PiSu dla Ciebie to jest to samo, co "a za peło" - to się dość dobrze domyślam czemu xD

#neuropa #polityka #bekazprawakow #niemamsilna4konserwy
  • 10