Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się już znudził #diablo4 (tak jak ja) i czeka na nowy sezon to w ramach oczekiwania mogę polecić
#lastepoch, gra jest już prawie na ukończeniu (wychodzi z EA w lutym '24), grałem w zeszłym roku sporo a do teraz poprawili sporo rzeczy i jest przyjemnie. Ostatnio na g2a widziałem za 67 zeta, więc za grę która ma dość długą fabułę i całkiem fajny endgame to niewielka cena. Jest sporo klas postaci, każda ma po 2 albo 3 specjalizacje. Do tego rozwój umiejętności i punktów jest fajny i można się na luzaku bawić samemu, bez gotowców z neta.
#gry
acidd - Gdyby ktoś się już znudził #diablo4 (tak jak ja) i czeka na nowy sezon to w r...

źródło: LE

Pobierz
  • 11
@acidd: koncepcja last epoch super ale może jak po 5 latach od wyjścia będzie miało premierę warto odpalić. Są bugi, jest upierdliwe, graficznie nawet do diablo immortal nie podchodzi. Chyba, że ktoś lubi mobilki na kompie.

Lvlowanie skilla i całe ogromne drzewko dla każdego z osobna to mistrzostwo.
@Eshirael: ale, że jak? że LE wygląda jak mobilek na pececie? W sumie to nie wiem jak wygląda Immortal na pececie, więc się nie wypowiadam.
Ja traktuję LE jako taki przerywnik pomiędzy innymi tytułami.
@acidd: Pogodziłem się z Albion Online i wróciłem po poł roku przerwy.
Kenshi (single) - spoko gierka ale mega zabugowana xd
Apex Legends (multi szczelanka) za dużo tryhardów/abuserów, kiedyś było spoko, ale teraz ludzie za dużo kombinują na większych rangach
Path of Exile - gram raz na dwie ligi co miesiąc,
Rimworld od czasu do czasu odkurzę,

Grałbym multiki jakieś stellarisy starkrafty i inne #!$%@? muje, ale nie mam z kim