Wpis z mikrobloga

Honeywell vs110 pasywki, dobrze dociskaja, dobrze tlumią, jak cos mniej wystającego to CombatArmsy, dobrze wciśnięte na zamkniętej też sobie dadzą radę( ofc jak nie zapomnisz przestawić je w tryb tłumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
niewygodnie z okularami


@kasiknocheinmal: niestety do okularów tylko słuchawki które będą dobry docisk miały, swoje bieda aktywne zamieniłem na pasywki i teraz jest miodzio, duże kalibry z gwizdkami na sąsiednich stanowiskach nie wkurzają tak bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Devcio: no właśnie z dobrym dociskiem to mi się wszystko wbija, ślepa jestem i nawet nie mówię o ochronnych okularach, które te zauszniki mają stosunkowo miękkie, tylko zwykłych korekcyjnych. Ale z tych dousznych jestem bardzo zadowolona.
@Devcio: @kasiknocheinmal
Do współpracy z okularami są poduszki z odpowiednim wycięciem na pałąk okularów.
Biorąc pod uwagę, że strzeleckie ochronniki słuchu prawie zawsze są używane z okularami -- dziwi mnie to, że takiego wycięcia nie ma w standardowych poduszkach słuchawek.
poduszki z odpowiednim wycięciem na pałąk okularów.


@Polinik: z tym się jeszcze nie spotkałem, natomiast z własnych doświadczeń wiem że jak jest dobra gruba poduszka to nie ma z tym problemów, przy ProShotach BT pianka jest tak słaba że z okularami jest nieprzyjemnie jak wala obok z gwizdków, przy grubej piance z Honeywellow nie mam tego problemu. Myślałem nad jakimiś innymi aktywnymi, ale obecne pasywki mnie póki co wystarczają.
@Devcio: Problem w tym, że jak na pałąki okularów założy się poduszki od słuchawek, to przy pałąku zostają drobne szczeliny, przez które fala akustyczna przedostaje się do ucha, a oprócz tego pałąk jest wciskany w skroń.
Chodzi o takie wycięcie w poduszkach jak na picrel -- nie dość, że żelowe to jeszcze z tym wycięciem -- mogę cały dzień w nich komfortowo chodzić a różnica w akustyce jest znaczna.
Gruba poduszka
Polinik - @Devcio: Problem w tym, że jak na pałąki okularów założy się poduszki od sł...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-15 075646

Pobierz
@Polinik: takie wycięcie, w tych vs110 nie jest ona jakoś tragicznie gruba, nie przeszkadza mi przy karabinkach, jedyny minus w nich to obudowa mogłaby być ciut cieńsza u dołu, plus przy mojej głowie docisk kabłąka do skroni jakoś bardzo mi nie przeszkadza :P
@ChlopakNaMedal: Jezeli pytasz o Honeywell Tactical to nie wiem co to w ogóle za słuchawki, nie znalazłem nic takiego, VS110 mam i dają radę, do 200 spokojnie możesz sobie znaleźć jakieś Peltory, aktywnych w takiej cenie a dobrych nie znam.