Wpis z mikrobloga

Ale ze mnie dziad leśno rolny się stał, jedyne tematy o jakich rozmawiam obecnie z innymi ludźmi to grzyby, lasy, pola, ryby. Czy kto łosia widział, a że jelenie tam za laskiem były przy rzece, a że przymrozek ostatni ściął zielsko na wodzie, co można teraz na spining porzucać, a ten szczupaka takiego złowił, na taką gume jaskrawą. A tu na grzybach był, lecz w lesie nic nie było, a skusiło go podejść do oczka, takiego stawu i tam maślaki na skarpach rosły. A to z jakimś dziadkiem że wracamy do metod uprawy ala radło, że od pługa się odchodzi bo wszystkie żyjątka giną w ziemi, niszczymy bakterie tlenowe, beztlenowe odwracając ziemie, a to mnie się pytają jak pszenica. A że tam kurchany są, tam była potyczka w powstaniu listopadowym, a tam Szwedzi podczas potopu mieli obozowisko. W sumie #!$%@? jak teraz myślę bo normalne osoby w moim wieku to mają jakieś normalniejsze tematy a nie gadają z starymi dziadkami, jakimiś odludkami przez społeczeństwo uznawane za margines o takich rzeczach.
#przegryw
  • 9
@TrzyGwiazdkiNaPagonie Każdy temat do ciekawie poprowadzonej rozmowy może być interesujacy. Zawsze można się czegoś dowiedzieć, nauczyć lub zainspirować. To okazja aby poszerzyć swoje horyzonty. I najważniejsza myśl na koniec: nie warto przejmować się zdaniem innych osób :) niczemu dobremu to nie służy. To Twoje życie a nie innych, i nie żyjesz aby innych uszczęśliwiać tylko aby samemu być szczęśliwym :)