Wpis z mikrobloga

No już jest przegięcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlaczego mój wpis z podsumowaniem wczorajszej sytuacji w #sejm został usunięty? Przecież przekleństwa były ocenzurowane, więc nie mam kompletnie pojęcia o co chodzi!
btw: Michał @M_B pamiętasz jak raz napisałem (w trakcie zmiany strony), że spadam z wykopu to osobiście "przyszedłeś" i mówiłeś żeby zostać? Rozumiem, że rogi już odrosły i w dupie masz już użytkowników. (°°
#bekazpisu #afera #moderacjacontent #moderacja
Pobierz acidd - No już jest przegięcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlaczego mój wpis z podsumowaniem wczorajs...
źródło: Clip
  • 14
No już jest przegięcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlaczego mój wpis z podsumowaniem wczorajszej sytuacji w #sejm został usunięty?


@acidd: W mojej ocenie decyzja moderatora jest jak najbardziej prawidłowa. Uczulamy moderatorów na to aby reagowali na wulgarne wyzwiska pod adresem innych osób. W tym temacie nie ma przestrzeni na kompromisy, jeśli wulgarnie obrażasz inne osoby, Twój wpis zostanie usunięty. Wierzymy, że dyskusja - nawet jeśli kogoś nie
@a__s a może odniosłabyś się bardziej precyzyjnie niż zwykłe copy&paste formułki? A najlepiej gdyby to był moderator, który usunął wpis? Przecież gdybyście mieli usuwać wszystkie ocenzurowane teksty to by połowa wpisów wyleciała.
A najlepsze jest to, że jak rumun wlatuje to potrafią jego wpisy parę godzin wisieć.
A z resztą, róbcie sobie co chcecie to wasz cyrk.
Uczulamy moderatorów na to aby reagowali na wulgarne wyzwiska pod adresem innych osób. W tym temacie nie ma przestrzeni na kompromisy


@a__s: ale na nazywanie użytkowników #!$%@? żeby zareagowali, to musiałem na kontakt pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pod adresem innych osób


@a__s: przeczytałem jeszcze raz co napisałem i jedynymi osobami, które bezpośrednio obraziłem to mejza i matecki. Dlatego nie wiem czy tych gnid trzeba bronić, przecież to kanalie i powinno ich się jechać na każdym kroku.
@acidd: Zapewne usunęli ci, bo łajzy szmateckiego zgłosili ci wpis za ocenzurowanego "uja", bo w regulaminie wykopu jest też punkt mówiący o obrażaniu ludzi w sposób "zakamuflowanych obelg w taki sposób, że negatywnego sensu łatwo jest się domyślić".
@acidd: Ja się tego nauczyłem po tym jak patokatole mi masowo usuwały komentarze określające kościół katolicki "sektą pedofili" albo nazywanie debili politycznych właśnie "debilami" (które to wyrażenie jest wybiórczo moderowane, więc uznałem BŁĘDNIE, że dozwolone).

Od tego czasu muszę się cofać do czasów komuny i wymyślać finezyjne opisy jak "sekta ludzi krzywdzących dzieci", "pigmentododatni", "lewoemocjonalni", "gruzolubni" lub "polityk oszczędnie używający nielicznych resztek swojego mózgu" ¯\(ツ)/¯

Liczba moderacji moich komentarzy po tym