Wpis z mikrobloga

Dlaczego jeżeli chodzi o afere w Kanale Sportowym to wszyscy zawierzyli Stanowskiemu a nie reszcie bandy? Skoro podobno Michał Pol jest taki fajny, taki spoko i każdy go lubi to czemu głosował przeciwko Stanowskiemu a ten przegrał głosowanie 3:1? Mam taką teorię, że ludzie, zwłaszcza na wykopie lubią jak się dojeżdża kogoś kto zrobił coś minimalnie złego (Janoszek) i dlatego tak popularny jest Stanowski. Nawet się przymyka oko na to, że to pisowiec zawzięty i nawet się z tym nie krył w swoich programach. Ale myślę, że jego cykl bohatera wykopu dobiegnie też niedługo końca i nawet wiem kiedy to się stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wystarczy że znów zacznie promować swojego szwagra czy kim on tam dla niego jest - Czesia :).

#kanalsportowy #stanowski #smokowski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luckylukk: To czekamy zatem, aż mający racje Borek i Smokowski wspierani przez Pola, wyjaśnią publicznie manipulacje Stanowskiego i jego kłamstwa. Mogliby zacząć np od publikacji jego programu z Mazurkiem, by udowodnić, że kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet się przymyka oko na to, że to pisowiec zawzięty


@luckylukk: ROTFL.Najgłupsza teoria dotycząca Stanowskiego.Łatka pisowca przylgnęła do niego tylko dlatego że miał czelność obnażać głupotę i manipulacje opozycji co wśród miłośników np.Rudego wywołuje reakcje niemalże jak u ruskich na obrazę Fiutina.A że równocześnie walił i w pis,w TVP,w konfę to ch.j,udajemy że tego nie było.Wygodniej jest go przecież zaszufladkować jako pisowca
  • Odpowiedz
@luckylukk: k... stary tam jest ponad 80 programów z nimi a dałem ci tylko jeden przykład.Twoja wygrzebana z d--y teoria że jest "zawziętym pisowcem" nie ma natomiast żadnego oparcia w faktach a jeśli twierdzisz inaczej to dawaj przykład jakiegoś ich programu gdzie glosili peany pochwalne na rzecz pisu.
  • Odpowiedz