Wpis z mikrobloga

Dawno się nie odzywałem i chcę przypomnieć, że mój projekt (dogescore.com) cały czas działa i ma się dobrze. Dwa dni temu uruchomiłem tłumaczenia nazwy państw w meczach międzynarodowych, tak aby obcokrajowcy wiedzieli "Germany" zamiast "Niemcy" , itp.. Przetłumaczone zostały wszystkie nazwy państw. Piszę o tym, bo dzisiaj odbędzie się kilkadziesiąt towarzyskich spotkań międzynarodowych, m.in. mecz Polska - Szkocja: http://dogescore.com/football/

#dogecoin #dogescore #kryptowaluty #bukmacherka
  • 17
Z tym, że jak ktoś postawi 10K Doge to zaraz przy alternatywnych opcjach zakładu pojawią się większe kwoty, bo warto zagrać o 10K.
@support: bo zawsze wygrywasz proporcjonalnie do swojego udziału w puli wygrywających. Jeżeli do wygrania jest 11K Doge w puli przegranych a w puli wygranych masz 2 zakłady: jeden na 100 Doge, drugi na 10K Doge to osoba, która postawiła 100D wygra dodatkowo około setkę a osoba, która postawiła 10K wygra łącznie prawie 21K.

W tej chwili w meczu Polska - Szkocja jeżeli postawisz 100D na remis to możesz otrzymać prawie 500D,
@Betek: @rybomar: @support: @Hulk: @Hektorrr: właśnie postawiłem 3000 Doge na Polskę :)

(dane z kalkulatora na stronie) Kalkulator wygranych na obecną chwilę

Jeżeli trafnie postawisz 100.00 Ð na opcję:

Polska to otrzymasz 109.88 Ð

Remis to otrzymasz 1478.75 Ð

Szkocja to otrzymasz 987.78 Ð

Czyli przy obstawianiu remisu albo wygranej Szkocji masz dużo lepszy kurs niż u jakiegokolwiek bukmachera.