Wpis z mikrobloga

Rockman który na fali antysystemowego ruszenia wszedł do Sejmu i koncertowo zaprzepaścił całą inicjatywę, bujając się od Sasa do lasa. Po 8 latach nie udało mu się wprowadzić w życie żadnego ze swoich postulatów, stał się za to synonimem pustych deklaracji ("jak zostanę politykiem naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato") politycznej prostytucji i pokrowcem na #!$%@? starszego pana z Żoliborza. Nikt go nie lubi, nikt go nie szanuje, gardzą nim politycy, koledzy z branży muzycznej i zwykli szarzy obywatele;

vs

Prezenter telewizyjny wiecznie żyjący w cieniu swojego rosłego kolegi, gość który trochę z dupy umyślił sobie pobawić się w politykę, nie mający w zasadzie żadnego oręża poza gładką gadką i rozpoznawalnością, wzbudzający u wielu uśmiech politowania - każdy pamięta jego płacz nad konstytucją. Próbował powalczyć w wyborach prezydenckich - nie wyszło mu, ale się nie poddał. Dogadał się z jednymi, dogadał się z drugimi. Choć nie dawano mu szans, wraz z koalicjantem wykręcił niezły wynik i wszedł do Sejmu. Już na pierwszym posiedzeniu stał się drugą najważniejszą osobą w państwie.

Niezbadane są koleje losu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #sejm
HrabiaTruposz - Rockman który na fali antysystemowego ruszenia wszedł do Sejmu i konc...

źródło: OTYwL3VfMS9jY18zMTBiZC9wLzIwMjAvMDcvMDMvODI4LzQ5Ni9lYTdhZmIwMTY3MWE0NmZkYjNmMGRlNzg0N2EwZjdjNC5qcGVn

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Prezenter telewizyjny wiecznie żyjący w cieniu swojego rosłego kolegi,


@HrabiaTruposz: Najlepsze że Howownia sam jest jednym z najwyższych polityków. 188 cm.
Po prostu przy takim bydlaku jak Prokop -każdy niski.
  • Odpowiedz
Choć nie dawano mu szans


@HrabiaTruposz: kiedy mu nie dawano szans? w prezydenckich miał dobry wynik i od tego czasu jak budowali partie to nic nie wskazywało że się wywrócą. Różnica miedzy kukizowcami taka że oni byli opozycją a hołownijczycy będą rządem. Władza bardziej jednoczy niż bezużyteczność. Jakby ludzie od Hołowni wyrwali na twarz 2 kadencje w opozycji, konieczność startu z kilku różnych komitetów to też morale do pozstania w
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: prawienie przypominam, że Kukiz przy całym jego #!$%@? wprowadził Liroya który odłączył się od jego ruchu i jako poseł niezależny wprowadził kilka mniejszych ułatwiających ludziom życie ustaw (brak obowiązku posiadania dokumentów podczas prowadzenia auta, mniejsze tablice dla amerykańskich aut) oraz coś niesamowitego jak na czas samodzielnych rządów PiSu czyli wprowadzenie marihuany medycznej. Przypominam, bo to był genialny na swój sposób poseł który grał dla ludzi, a nie dla partii.
  • Odpowiedz
@malinq to prawda Liroy to najlepsze co polski Sejm zyskał z partii Kukiz'15. Właściwie tylko jego mi brakuje, a w 2015 r. wszyscy się śmiali, że podstarzały raper posłem.
  • Odpowiedz