Wpis z mikrobloga

#zakupy #modameska
Czy ktoś może mi polecić z doświadczenia marki odzieżowe, które robią ciuchy dla wysokich nie ulanych ludzi?
Mam 195cm, dosyć wysportowana sylwetkę (nie jestem nabity jak kark ale chodzi o to ze mam dość rozbudowaną górę ciała, szersza od talii, nie mam bebzona piwnego itp), chce kupić sobie kurtkę zimową i dostaje #!$%@? bo właśnie odesłałem 4 z rzędu paczkę.
Ja rozumiem, że krój ciuchów jest robiony pod jak największy procent populacji i jest to oczywiste ale z racji tego ze większość ludzi jest lekko ulana albo po prostu kwadratowa to zamawiając rozmiar L, jeżeli już ciuchy są dobre to całkowita długość albo rekawy są za krotkie a XL/XXL wyglada jak worek na kartofle. Wiem ze teraz jest taka moda na luźne/oversize ciuchy ale ja szukam czegoś w miarę dopasowanego do sylwetki.
Domyślam się, że wiekszosc wysokich szczupłych ludzi ma ten problem wiec liczę ze może ktoś znalazł jakaś markę która robi takie ciuchy, będę wdzięczny.
PS: ze swojej strony mogę polecić np. kurtki EA7 bo niby maja krój regular fit ale są właśnie dla szczupłych ludzi. Ale nie zamówię żadnej z ich kurtek zimowych bo to oczojebne logo/napis na froncie albo co gorsza na plecach każdej mnie odstrasza xD
  • 3
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że krój ciuchów jest robiony pod jak największy procent populacji i jest to oczywiste ale z racji tego ze większość ludzi jest lekko ulana albo po prostu kwadratowa to zamawiając rozmiar L, jeżeli już ciuchy są dobre to całkowita długość albo rekawy są za krotkie a XL/XXL wyglada jak worek na kartofle.


@majk997: Przepraszam, ale czego ku....a niby oczekujesz mając 195 cm wzrostu i kupując rozmiar L/XL, chłopie to
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Lubie kupować przymałe bluzy i t-shirty dlatego szukam kurtki, która nie pęknie na plecach jak wysunę ręce do przodu i nie będzie miała rękawów do połowy przedramienia. Makes sense.

Nie wiem czy napisałem zbyt mało dokładnie ale w duzym skrocie -> szukam ciuchów które na szerokość będą miały rozmiar L a na długość większy niż „standardowy” L
  • Odpowiedz