Wpis z mikrobloga

ja wiem, że #jagodno to nie #wroclaw ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej jednak mam tel w Orange i ciągle problemy z zasięgiem na tym wspaniałym osiedlu. Są jakieś sposoby aby sprawdzić która sieć będzie miała najlepszy zasięg? #telefoniakomorkowa


@CzysteWroclawskiePowietrze: w Orange to normalne. Rozważ proszę T-Mobile i nie będziesz wracał do tematu. Naprawdę szkoda życia na takie jednak drobne sprawy które mają obowiązek Ci zapewnić a tego
korki, ciasno, sloikowo ale przynajmniej detoks od swiata cyfrowego masz free. Dziwne ze od lat tam tak jest czy za duzo ludzi i BTS przeciazony? Te osiedla 4 pory roku przeciez sa tam juz dekady.
Z Orange nie da się korzystać to fakt. Play chyba najlepiej, ale i tak słabo.
Nie testowałem t-mobile, ale oni mają wspólne nadajniki z Orange, więc zakładałbym, że jest to samo.
@CzysteWroclawskiePowietrze: jaki sposób? Kupić karty za 5 zł i porozmawiać w godzinach szczytu. Ale już dzisiaj mówię: Orange — brak zasięgu, w najlepszym przypadku połączenie zerwane po minucie. Play — chybił trafił, Plus — połączysz się, ale droga skąpa sieć, T—Mobile — połączysz się, internet mobilny odczuwalnie na poziomie stałego łącza, na speed teście trochę może mniej. Ale najważniejsze, że limit danych nadazajacy za aktualnymi potrzebami, a nie że cudujesz z
@Poludnik20: telefoniczna obsługa klienta w Plusie — rozmowa z karkiem. Albo kupujesz, albo wypiera...j. A jak kupujesz to najdroższy abonament, jeśli średni to „eeeeeee ty przegrywie”. A w najdroższym ...70 GB i ochrona internetu. Dziś panie mamy na kwartał za free. Umowa na 100 lat.
@Poludnik20: Aplikacja Plusa by zerknąć ile zostało z tych 70 GB za 150 zł / mc by wiedzieć czy możesz kliknąć w filmik z tekstu czy nie, aplikacja by cię wpuścić wymusza podanie ...czterech ostatnich cyfr numeru PUK!!!! Nie możesz zmienić na swój PIN. W ch... rozwiązanie! Polska myśl kryptologiczna! każdy pamięta swój PUK do każdego numeru!!!

I tak codziennie.

W T-Mobile mam widget na ekranie na którym są informacje o
@robert-mackowski:

Używam tego cały czas i z sms jest problem. A i rozmowy nie są idealna, bo trafiają się momenty, że jakość na chwile spadnie, a net jest bardzo stabilny.

Generalnie to nie jest rozwiązanie idealne. Bo wystarczy iść po bułki i traci się nagle kontakt telefoniczny. Standardem jest, że wracam do siebie autem, rozmawiam przez zestaw głośnomówiący i rzucam tesktem "kończe, bo wjeżdżam do Wrocławia i tracę zasięg" xD

Także