Aktywne Wpisy

RenkaRenkeMyje +2112
Wszystkie te czekolady i inne słodycze z nazwą "dubajskie" kojarzą mi sie jedynie z aferą srania do ryja polskim modelkom xD nie brzmi to zbyt zachęcająco kiedy patrzysz na taką czekoladke i... aaa nie ważne xD
#heheszki
#heheszki

AnalnyNiszczyciel +727
Twój samolot którym lecisz do nowego yorku rozbija sie na bezludnej wyspie. Katastrofę przeżywasz bez szwanku Ty i jeszcze jedna osoba która będzie Ci towarzyszyć i od niej będzie zależało w dużej mierze czy przeżyjecie. Ostatnia cyfra po zaplusowaniu powie Ci kto będzie tą osobą.
1. Janusz Korwin Mikke
2. Paris Hilton
3. MacGyver
4. Pudzianowski
1. Janusz Korwin Mikke
2. Paris Hilton
3. MacGyver
4. Pudzianowski
Kiedyś byli przestępcy co zabijali po kilkadziesiąt osób jedna za drugą i byli szukani nawet 20 lat np w USA. Nie mówię o masowej jednorazowej strzelaninie. Czy dzisiaj po prostu takie osoby szybko są przez technologie wyłapywane, czy może na kilku ofiarach są schwytywane bo się gdzieś potkną? Jak ktoś kiedyś zdołał zabijać w odstępach czasu kolejne ofiary, to chyba głupi nie był bo szybko taką osobe by namierzyli, chociaż nie znam się. Taka osoba mogła być inteligenta jeśli dała się tak długo nie wykryć, ale z pewnością bez empatii bo by psychicznie się poddała zostawiając emocjonalne ślady po sobie.
#pytanie #kryminologia #kryminal #usa #swiat
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim