Wpis z mikrobloga

#zalesie #przegryw #pyszne.pl #pyszne
Chuop zamówił sobie pizze i przyszła,ale bez sosu i do tego #!$%@? mokra jakby upainiec co ja dostarczał wrzucił do kałuży ().
Najlepsze jest to,że restauracja odrzuciła reklamacje xD Nie dostarczymy panu sosu i co nam pan zrobi ? Nie polecam pizzeria Lissa we Wrocławiu.Pyszne.pl tez ma #!$%@? na skargę bo pizzeria nie zgodziła się na zwrot i #!$%@? ehhhhhh its over dla chuopa
  • 27
@GugliPL: sam się nabiłem parę razy na zapomniany sos także Twoje poirytowanie jest dla mnie zrozumiałe.
Jeśli chcesz próbować jeszcze coś ugrać to zadzwoń bezpośrednio do knajpy i zagadaj np o rabat 50% przy następnym zamówieniu, albo po prostu wypal "co w związku z tym możecie mi zaproponować z racji zrujnowanego posiłku" - dla niektórych sos przy pizzy jest niezbędny ¯\(ツ)/¯ ja np frytek bez kieczuku czy innego sosiwa też bym
@Kremufka2137 Restauracja wgl nie poczuwa się do winy,nie wiem czy się śmiać czy płakać.Poziom chamstwa i bezczelności przekracza wszelkie znane mi poziomy.Chyba zostaje tylko chargeback na karcie.Chciałbym im dać nauczkę że kradzież nawet 3 zł to zło i że klienta powinno traktować się lepiej i jak się coś #!$%@? to powinni ponieść tego konsekwencje.
Jeśli chcesz próbować jeszcze coś ugrać to zadzwoń bezpośrednio do knajpy i zagadaj np o rabat 50% przy następnym


@Kremufka2137: nie mordo, nigdy już z tego miejsca nie zamawiaj, chyba że lubisz sos szefa kuchni zamiast czostkowego