Wpis z mikrobloga

Zastanawialiscie się kiedyś, dlaczego rodzice tak chętnie kupują swoim dzieciom nowe zabawki? Może dlatego, że te "dla dzieci" to tak naprawdę "dla rodziców"? Czy tylko ja zauważyłem, że czasem to my, dorośli, bawimy się nimi jeszcze bardziej niż maluchy? #zabawkidladzieci #czasdlarodzicow #lego #duplo #legoduplo #kolejkaelektryczna
Kramarz - Zastanawialiscie się kiedyś, dlaczego rodzice tak chętnie kupują swoim dzie...

źródło: f778a50d14d6ef9b33cadb7e791c51b0

Pobierz
  • 7
Zastanawialiscie się kiedyś, dlaczego rodzice tak chętnie kupują swoim dzieciom nowe zabawki? Może dlatego, że te "dla dzieci" to tak naprawdę "dla rodziców"? Czy tylko ja zauważyłem, że czasem to my, dorośli, bawimy się nimi jeszcze bardziej niż maluchy?


Z mojego doświadczenia rodzice/znajomi kupują fajne zabawki dzieciom, by się wreszcie odczepiły i czymś zajęły. Mało kto zastanawia się, czego taka zabawka uczy albo jakie przynosi korzyści. A dzieci do tych zabawek potrzebują
@Kramarz: no #!$%@?, wiadomo. Ja sobie machnąłem bachora, żeby móc na legalu bańki puszczać i huśtać się na huśtawce. Bez dziecka to tak krzywo patrzą.
@Masuj: najgorzej, że człowiek szuka tych zabawek w najlepszej jakości, czyta recenzje, składy, etc a gówniak i tak pobawi się kilka dni i rzuci w kąt albo rozwali w drzazgi wyszukaną przez ojca zabawkę za miliony monet ()