Wpis z mikrobloga

Możesz być wygrywem a i tak nigdy nie mieć samicy (homo sapiens) bo nie masz nawet szans zaistnieć

Nie ukrywam że życie po szkole mi się powiodło - dobra praca z perspektywami, dobry wzrost i wygląd, sportowa sylwetka, charyzma i ogólna pojęta zaradność a to wszystko w bardzo młodym wieku. Zapytacie się więc czemu dalej trzymam siura w łapie?

Otóż nigdy nie miałem okazji tego zmienić - wszystko zaczęło się w gimnazjum kiedy postanowiłem pójść do technikum informatycznego. Gdy ja zarabiałem kable RJ-45 inni grzmocili aż huczało. Oczywiście w klasie ZERO dziewczyn a w całej szkole z 2. Było tak że może kolega kolegi zna kogoś kto zna dziewczynę. Nie interesowały mnie za bardzo jakieś kluby czy inne miejsca dla ekstrawertyków bo byłem zbyt skupiony na podnoszeniu kwalifikacji

Mam co najwyżej koleżanki, które zadają się z jakimiś typami tylko dlatego że zadawały się już z nimi w podstawówce, a jedynie co zyskali przez ostatnie lata to uzależnienie od nikotyny i noorwooda 3 XD

Więc ma rynku matrymonialnym panuje zasada kto pierwszy ten lepszy - wystarczy że olejesz temat związków bo stwierdzisz że wolisz się skupić na sobie to po paru latach przegrasz z typem tylko dlatego że 16 lat temu pożyczył jej grabki w piaskownicy

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #zalesie #samotnosc
iluvmypickle - Możesz być wygrywem a i tak nigdy nie mieć samicy (homo sapiens) bo ni...

źródło: jsiek

Pobierz
  • 5
@iluvmypickle: Zadam osobiste pytanie, jaką rolę w twoim życiu odegrał ojciec? To on ci wpoił że dzięki informatyce zdobędziesz zawód co w dłuższej grze da ci większe szanse w życiu niż praca robola po górniczówie?
Pytam bo u mnie są to w większości smutne wspomnienia...
Niektóre kobiety mimo wszystko wolą zostać z przystojnym typem którego wcześniej znały mimo że jest alkoholikiem bez pracy i mieszka z matką niż informatykiem. Ten zawód
@FearAndLazy: Sam na to wpadłem - nie chodzi o samą infe i pieniądze tylko raczej pokazuje to, że jestem zaradny i zdeterminowany skoro jestem w stanie w wieku w którym inni dopiero zaczynają studia znaleść taką pracę ucząc się przy tym 90% rzeczy samemu w domu

Na pewno lepsze to niż bycie raperem z 12 słuchaczami
Więc ma rynku matrymonialnym panuje zasada kto pierwszy ten lepszy - wystarczy że olejesz temat związków bo stwierdzisz że wolisz się skupić na sobie to po paru latach przegrasz


@iluvmypickle: A kiedy następuje ten wiek, że przegrywasz? Ja - pierwsza dziewczyna jak miałem 21 lat. Znajomy jak miał 24.
@proton_: wyrwałeś z kontekstu xD - przegrasz z typem który poprostu zaklepał sobie daną dziewczynę pierwszy

nie wiem czy jest taki wiek w który można jednoznacznie stwierdzić że się przegrało - wiem tylko tyle że skoro już zadbałem o siebie to fajnie by było zadbać o kogoś innego :/
wiem tylko tyle że skoro już zadbałem o siebie to fajnie by było zadbać o kogoś innego


@iluvmypickle: U mnie to właśnie tak zadziałało. Najpierw ogarnąłem siebie, co pozwoliło mi nawiązywać jakiekolwiek relacje. Dlatego się przyczepiłem o ten fragment, że jak "skupisz się na sobie to po paru latach przegrasz"