Wpis z mikrobloga

@ARZY777: Umiejetność określenia stanowiska w danym temacie prędzej jest ujemnie skorelowana jezeli w ogóle już ma mieć jakikolwiek związek z poziomem inteligencji( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że moja przez ciebie zdiagnozowana rzekoma nieumiejętność określenia swojego zdania wywołała u ciebie ból dupki, no... ewentualnie świąd cipci. Nie wiedziałoś co zrobić z tym uczuciem i wyszło standardowe - rodem z przedszkola "jesteś gupi" xD Btw Myślę, że elementy twojego
  • 0
@unknownledger: Nie pamiętętam co napisałem bo jakiś "zijeb" z moderacji usunął mój komentarz, ale przeczytałem jeszcze raz Twoje wypociny.... Nie dałem rady już drugi raz. Śmiem twierdzić że masz 12 lat, albo jesteś zwykłym wyPoopkiem o średniej 25 IQ i myślisz że ktoś weźmie Cię na poważnie, z tym cancelowaniem kogoś. Tak na prawdę masz gówno do gadania bo jesteś zwykłym przegrywem życiowym i jedyne co Ci zostało to komentowanie kogoś
  • 0
@unknownledger: I nie wspominaj o moich błędach orto, fono, bo wypiłem jdzisiaj tyle trunku że za miesiąc byś sobie opłacił rachunki swoich rodziców łącznie z czynszem, pewnie mieszkasz na jakimś zapchlonym blokowisku. Sam pewnie nie mieszkasz. W końcu żyjesz w swoim pięknym świecie, przegrywie z 1 LO.