Wpis z mikrobloga

Przeszedłem sobie kampanie z armageddons blade po raz kolejny,
jezu, ale ta gra jest dobra, chociaz flagowanie jednostek czy ich wybijanie kiedy liczyły się te z tygodni (!) doprowadzaly mnie do szewskiej pasji.
Kampania Christiana najlepsza "A może dla odmiany prześpisz się z kimś kto nie ma świerzbu?" (chociaż uratował mnie odbity kapelusz czarodzieja gdy wróg nie uciekł w ostatniej misji, bo nie znał miejskiego portalu + magia ziemii na ost slocie, a się wahałem czy nawigacja czy inteligencja a tu najlepsze wpadło), potem Ostrze Armageddonu (walka z własnym Xeronem topka), Mutare (prosta relatywnie przy blitzie), Kilgor, Dracon (duża liniowość) i Adrienne (duża czasochłonność).
Wszedłem na wiki i była ukryta wiadomośc w ostatniej kampanii, ciężko uwierzyć że w 5 mies to zrobili i że fani pozbawili nas forge, ciekawe jakie by było.

Just sit right back and you'll hear a tale,
a tale of a sci-fi trip,
that started in Agoura Hills,
aboard the New World ship.
Big Mike was a mighty tired dad,
and Ryan made us stuffed.
Five others worked upon the game
for five long months. (for five long months.)
Thunder Clap!!!!
The fans they started getting rough,
the Forge Town it was tossed,
if not for the courage of the design crew
the Expansion would be lost. (the Expansion would be lost)
The expansion got setup to ship
in August summer time,
with Ryan Den,
and Michael too,
the miser Dave,
and old Walt.
The designer, Greg,
Marcus and,
Jen's tough hand,
It's Armageddon's Blade!
Cast:
Professor..................................Greg Fulton
Mr. Howell................................David Botan
Mrs. Howell (a.k.a. Lovey)........Walter Johnson
Ginger.......................................Marcus Pregent
Mary Ann..................................Jennifer Bullard
Skipper.....................................Michael Wolf
Gilligan......................................Ryan Den

#homm3 #heroes3
  • 7
@Usmiech_Niebios: Kampania z najlepszym klimatem! Jestem trochę oszukistą, więc jak przechodziłem AB po raz drugi, zrobiłem Xerona dziadowskiego jak się tylko dało xD (w końcu był potrzebny tylko dwie, łatwe misje). Bo za pierwszym tak go wyboostowałem, że potem był problem w "To kill a hero". A ostatnią misję kampanii Christiana to musiałem klikać końce tury, bo wytłukłem wszystkich.
@mannoroth: same na ostatniej, ale te momenty w 1 mies jak coraz większe armie przychodziły to chyba najgorsze, nie wiem czy da się to wygrać bez aniołów na starcie.
A Xeron miał jedną misję mimo wszystko, ja mu chyba 1 bibliotekę oświecenia skipnąłem + siedzi w 1 mieście cały czas, a bałem się że będzie się townportalić. Starczyło powybijać miasta wokół i zdobyć kulę przeciwstawienia + z 50 feniksów i jechane
@mannoroth: sorry, zamieniliśmy pozycje? to ja się pytam jak z xerona niepokonanego koksa zrobiłeś :D
No i się wybitnie nie dokształcałem przed misjami ale gwarantuje że xeron z town portalem i 25 arcydiabłami latający po miastach inferno które podbijasz herosami których nie możesz stracić to byłaby super krótka misja :p
Usmiech_Niebios - @mannoroth: sorry, zamieniliśmy pozycje? to ja się pytam jak z xero...
@Usmiech_Niebios: Nie skumałem xD Xeron przechodził dwie misje, problem był taki, że miał czary i najważniejsze magie, stąd problem za pierwszym razem. Dokładnej mechaniki tworzenia nie pamiętam, ale zawsze w kampaniach hołdowałem zasadzie, żeby w miarę możliwości "przechodzących" bohaterów wymaxować poprzez naukę czarów, drugorzędnych umiejętności i odwiedziny w punktach podnoszących atrybuty. I summa summarum Xeron zrobił się taki w okolicach 30. O ile pamiętam, komputer pomaga mu artefaktami.
Dokładnej mechaniki tworzenia nie pamiętam, ale zawsze w kampaniach hołdowałem zasadzie, żeby w miarę możliwości "przechodzących" bohaterów wymaxować poprzez naukę czarów, drugorzędnych umiejętności i odwiedziny w punktach podnoszących atrybuty. I summa summarum Xeron zrobił się taki w okolicach 30. O ile pamiętam, komputer pomaga mu artefaktami.


@mannoroth: sejm, ale ostatecznie komputer ma tam 5 hirków którzy sobie łażą a Xeron siedzi w zamku, więc masz dużo większą produkcję i w końcu