Wpis z mikrobloga

kanał sportowy jak sama nazwa wskazuje jest o sporcie. Borek Smokowski i Pol to eksperci sportowi. Wnosili dużo, wiedze piłkarską i sportową. Nie musieli brudzić się aferami, dramami i innym syfem.
Stanowski stał się chciwy i zrobił tylko liczby na aferach z Najmanem, Kapela i Janoszek, gdzie ludzie mieli beke. Z reszta kanał sportowy tak już się sypał po problemach z prawem Sawickiego. Stanowski o sporcie pojęcia nie miał, więc nie pasował do towarzystwa i niech spada robić sobie kanał zero, gdzie będzie robił dramy i liczby na kimś kto mu się nawinie.

#kanalsportowy
  • 16
@jukatos: to teraz na samym sporcie zapomną o zarabianiu dużych pieniążków bo ludzi których interesuje ta nasza kulawa liga jest mocno ograniczona. A turnieje jak mistrzostwa świata są raz na4 lata
@jukatos: Kanał sportowy już dawno przestał być kanałem sportowym, widać to po targecie który przyciągał przez ostatnie miesiące i który głownie generował wyświetlenia. Ja sam należę do tego targetu, bo piłką nożną interesuje się od jednego meczu reprezentacji do kolejnego meczu reprezentacji i na tym kończy się moje zainteresowanie. Prawda jest taka, że Stanowski odpowiadał za generowanie większości ruchu, a więc też generował największy pitos i zrozumiałe, że z tego powodu
@jukatos: Stanowski nie ma pojęcia o sporcie, prowadząc wcześniej jeden z najwiekszych polskich piłkarski portali, pisząc kilka książek i prowadząc programy sportowe w telewizji XD Też typa nie lubię, wiem, że jest hipokrytą, popularność zdobył na pudelkowych, albo polityczno-symetrystycznych tematach, ale nie można o nim powiedzieć, że nie zna się na sporcie, a przynajmniej na piłce
  • 0
@Furox: No to Smokowski miał racze mówiąć, że krzysiu stał się za duży i brakowało mu tlenu. Odszedł tylko z pobudek finansowych. Po co godziny monolog i ta drama.
@jukatos: Możliwe. A możliwe też jest, że jest jak mówi. Czyli chciał aby wspólnicy go gonili i zaczęli mu dorównywać. Ja sam gdybym był na miejscu Stanowskiego chciałbym aby moi wspólnicy generowali taki sam zysk jak ja, bo to oznacza przy równy podziale, że i ja więcej zarobie, a także nie będę miał uczucia, że ktoś na mnie pasożytował.
  • 0
@Furox: Tylko nie mijajmy się z misją. Bo teraz co dzieje się na youtube, to głownie zarobek na ściętych łbach innych. Owszem z najmanem było śmiesznie, z kapela też, jednak z janoszek czy ze stu(i innymi) już może nie być śmiesznie, a tragicznie.