Wpis z mikrobloga

@Nanchi: Mnie najbardziej rozbraja fakt, że staruchy całe 7 dni w tygodniu siedzą w domach i nie mają nic do roboty, więc w ciągu tygodnia mogą nakupić tego żarcia jak na wojnę. A i tak w ND pierwsi ustawiają się w kolejkach do Żabek z samego rana, razem z menelami po "ćwiortki" xDD

I jeszcze powie Ci bezczelnie, że jak najbardziej popierają zakaz handlu.
  • Odpowiedz
@Nanchi: zakaz handlu i orlen w tle. Mieszkam w mieście, gdzie na jego środku, za rzeką xd stoi ORLEN. Nie sposób minąc to miasto jadąc do Wwa i nie minąć tego orlenu. Od dawien dawna, nie ma w tym mieście sklepu 24/7. Było kilka przypadków sklepów 24/7, ale z dnia na dzień się zwijały z jakiegoś powodu.. Ten powód można poznać jak się człowiek zapuści na ten orlen wieczorem w piątek,
  • Odpowiedz
@Nanchi Jak byłam mała i chodziłam z babcią do kościoła to zawsze po mszy szliśmy do sklepu (obok kościoła) i kupowaliśmy świeżą śląską żeby nagrzać na śniadanie XDD
  • Odpowiedz
@Nanchi: Inflacja wywaliła sufit. Co możemy zaradzić? Już wiem. Zakażmy ludziom pracować. No bo przecież w tym chlewie 2 ludzi nie może zawrzeć korzystnej dla siebie umowy bez kapitana państwo
  • Odpowiedz