Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka: lubię oglądać filmiki bushcraftowe, jakieś kanały typu primitive technology. Ostatnio natrętnie dostaję propozycję kanału laski, pokroju Beara Gryllsa, ale robiącej wszystko w stringach. XD
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: mam takie rozszerzenie które podmienia miniaturkę na kadr z filmiku (ze środka, końca początku lub losowy) oraz zamienia tytuł filmu w formacie "Tylko pierwsza litera wielka"
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: biorąc pod uwagę że przeciętny przegryw z wykopu, jedyna relację jaka ma z.kobieta to jego własna matka. Rozumiem że wyciągasz wnioski na podstawie obserwacji swojej matki? Zdradzę ci tajemnicę. Nie każdy ma rację c.ujowo na chacie jak ty xd
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: ale tak na logikę. Skąd przegryw może czerpać wiedzę o kobietach jeśli jedyna z jaką ma kontakt to matka? Dla mnie przegryw to dziecko p0lka. Dlatego tak Cisna po kobietach bo nienawidzą swoich matek za odrzucenie, nie okazywanie uczuć. Freud
  • Odpowiedz
Wy jesteście po prostu za brzydcy, dlatego kobiety was nie chcą przegrywy. Potem płacz od rana w niedziele, baba mnie bije, ona jest zła! Musze coś przekleić o nich z reddita bo nawet sam nie potrafię nic znaleźć na łykop. xDD beka nieustanna tutaj.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: sporo yutuberow jest na to zbyt głupich. YouTube ma instrukcje i pomoc jak nabić oglądalność.

Ponoć nawet jakieś kierunki studiów są gdzie uczą że trzeba zebrać o łapki itp xd

Po miniaturce i tytule filmu szybko można zweryfikować czy warto oglądać.
Wysoko jakościowe kanały nie robią takich rzeczy jak wykrzywione mordy clickbejty czy dupa w miniaturce
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: kobiety to, kobiety tamto. Kobiet jest na świecie 3,5 miliarda, jedna będzie przeciwko uprzedmiatawianiu i czegoś takiego nie wrzuci, w druga będzie monetyzowac swój wygląd. A i tak zostaje ~3.5 miliarda innych.
  • Odpowiedz