Wpis z mikrobloga

Boże, ale by dupsko pękło niektórym


@Cztero0404: niby dlaczego? :D i mówię to jako ponad 700lvl gdzie w ekipie mam zioma z ponad 1000lvl wbitym legitnie ;) mamy odchaczone wszystkie onlinowe easter-eggi i w zasadzie wchodzimy do gierki tylko od update do update na pare dni a od jakiegoś czasu wszyscy się zastanawiamy czy by nie odinstalować gierki. Taki update tylko by nam w tym pomógł ;)
@Pietter: Jest część ludzi która uważa, że ich osiągnięcia z poprzedniej części ogólnie powinny być przeniesione do nowej, włącznie z samochodami, budynkami itp XD ''bo oni tyle czasu grali'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na szczęście wszystko wygralem w kasynie jak siedział tam jakiś moder XD Nie żal mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sultan_Kosmitow: Szczerze, biorąc pod uwagę jaką wartość ma obecnie waluta w online to propsuje takie podejście. Nawet jak uczciwie gromadzisz siano to ci potrafi wywalać komunikat o transakcjach podejrzanych. Do tego ceny aut auto wzorowane na bmw serii 3, audi a3 kosztuje tyle co auto wzorowane na suprze,
@Cztero0404 Tak szczerze to gram tam głównie po to żeby sobie pośmigać po mapie autkami. Same przygotowania do napadów to według mnie jest nudne i monotonne. Coś tam kiedyś niby robiłem, ale zrezygnowałem z tego. Najbardziej mnie #!$%@? jak już prawie byłeś na miejscu za transportem a jakiś gnojek na latającym motorze Cię zestrzelił i dowoził ładunek XDDD Po kilkunastu takich akacjach zero skrupułów z kantowaniu na kasę R*
@Sultan_Kosmitow: Jeśli chodzi o napady to mi radość z ich robienia odbierają po pierwsze ci napinacze (zwykle dzieci i piwniczaki) które każdego wyzywają od randomów a paradoksalnie najczęściej sami nie umieją przygotować tego napadu nawet poprawnie. Do tego przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, że dla ludzi przestała być ważna radość i fun z samej gry. Dodanie latającego motorka było najgorszą decyzją ever w historii online, przez nie da się jeździć na
@Cztero0404 Już bym prawie zapomniał o toksycznych ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, ale w pewnym momencie wszystko poszło w złym kierunku. Chociaż fajnie jest na prywatnej sesyjce zrobić sobie pickupa terenowego i lecieć w off-road z kolegą. Wracam tam już tylko z sentymentu
Był jeszcze motywem z bankiem ze jedna osoba musiała się wylogować i pod koniec i nie trzeba było robić na nowo przygotowania xD


@Sultan_Kosmitow: Jeśli chodzi o zagadnienie związane z napadem na bank to najbardziej mnie zawsze denerwowało to, że ludzie nie umieli tam uciekać razem, przez prawie zawsze wszyscy umierali, przynajmniej dopóki nie grało się z jakim cziterem. Do tego R* nie zrobił jak w przypadku kasyna, że masz kilka
Już bym prawie zapomniał o toksycznych ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, ale w pewnym momencie wszystko poszło w złym kierunku. Chociaż fajnie jest na prywatnej sesyjce zrobić sobie pickupa terenowego i lecieć w off-road z kolegą. Wracam tam już tylko z sentymentu


@Sultan_Kosmitow: Ja pewnie będę grał przez kilka dni namiętnie w gta online jak spadnie śnieg i będzie okres świąteczny bo to akurat lubię, chociaż
@Cztero0404: mam lepszy
wchodzisz do gry pierwszy raz od 2 lat, trafiasz w pierwszym lobby na griefujacego cheatera z godmode ktory wywala cie pod tekstury a na koniec #!$%@? ci gre

to dopiero jest koniec gta online
@Norskee: To takiego akurat dawno nie trafiłem, ale ostatnio miałem 2 idiotów z tego ten pierwszy miał nieśmiertelność w grze włączoną i strzelał do mnie z tego gówna co unieruchamia ci auto a drugi latał za mną na tym opresorze przebrzydłym i rakietami we mnie strzelał.
@Cztero0404: po tym jak scrashowal mi gre za nazwanie go frajerem wlaczylem gre i w kolejnym lobby juz na czacie plakali ze ktos ich zabija cheatami zanim zdazylem z budynku wyjsc XD fajna ta gra taka niegrywalna XD
po tym jak scrashowal mi gre za nazwanie go frajerem wlaczylem gre i w kolejnym lobby juz na czacie plakali ze ktos ich zabija cheatami zanim zdazylem z budynku wyjsc XD fajna ta gra taka niegrywalna XD


@Norskee: To też jest typowe, ja się wkurzyłem i ostatnio zacząłem bombardować avengerem jakieś dzieci czy tam nerdów i zabijać tych na tym latającym gównie jak się spłakali XD