Wpis z mikrobloga

#wino czy jest tu jakiś konser który podpowie kilka win 2/3/4 do 150/200 zł na święta? 200 zł za całość.
Wymagania? Dobre wino, tyle potrzebne. No może jeszcze bez win słodkich
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@melabolgia1 dzięki, używam nagminnie ale kompletnie rozjeżdżają się ceny tam, nie ma linków do sklepów. Wszystko trzeba robic manualnie. Jedno wino w cenie 65 zł okazuje się winem za 140 zł
  • Odpowiedz
@samuray: Z mojego doświadczenia raczej jest dość trudno znaleźć wino, które będzie smakowało każdemu. Trzeba próbować i znaleźć to co nam najlepiej odpowiada. Pamiętaj, że im wino droższe nie oznacza, że lepsze.
  • Odpowiedz
  • 2
@samuray jak masz u siebie Auchan to praktycznie codziennie jest somalier co doradza. Nigdy się nie zawiodłem. I mówię winko do 25zl wytrawne i pół wytrawne i zawsze smaku siary nie czuć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wizycie w toskanii pije ostatnio tylko Chianti. Trudno pić co innego jak 4 skrzynki przywiozłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A na święta z białych to jakieś chablis
  • Odpowiedz
@samuray: Jak już wcześniej napisano, są gusta i guściki. Ja polecę Kofejto Juhfark, który w odróznieniu od całej masy wielkich producentów smakuje jak juhfark :) Polecam akurat to bo kilka innych równie dobrych nie sposób kupić w PL:(
  • Odpowiedz