Wpis z mikrobloga

Grałem dzisiaj w nocy w pokera z kilkoma koleżkami. 200zł wpisowego, bez rebuów. Pizza, krata piwa, 5h gry i wszyscy się rozeszli do domów. Piszę to tylko dlatego, że w tym chorym kraju to dalej nielegalne xD Przez 5 godzin ja i moi koledzy kryminaliści uczestniczyliśmy w turnieju pokerym nie mając pozwolenia i koncesji co jest przestępstwem skarbowym xD xD xD
#poker
BELM0ND0 - Grałem dzisiaj w nocy w pokera z kilkoma koleżkami. 200zł wpisowego, bez r...

źródło: temp_file2755750251644147571

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: A na poważnie, to graliśmy, gramy i będziemy grać, jedyne co obecne prawo sprawia to brak wpływów do skarbu państwa z podatków od hazardu.
  • Odpowiedz
@BELM0ND0 jak to nielegalne? Przecież w Polsce normalnie funkcjonują kasyna gdzie można pograć w pokera, blackjacka a myślę że w jakiejś Warszawie to normalnie są czasami turnieje pokerowe organizowane przez kasyna.
  • Odpowiedz
@Ptrg:

co obecne prawo sprawia to brak wpływów do skarbu państwa z podatków od hazardu.


I bardzo dobrze. Tam gdzie zostalo to opodatkowane dowalili bandyckie 12%, co jest niczym nieuzasadnionym i kolejnym z wielu skokiem na kase
  • Odpowiedz
@Ptrg: to nie znaczy, że ma być przyzwolenie na opodatkowywanie wszystkiego. Ja mieszkam w kraju, w którym nie ma podatku od wygranych, ani od samej gry i jakoś się da. W poprzednim kraju, w którym mieszkałem było zresztą tak samo. I jakoś nic się z tego powodu nie zawaliło. Powinno się oczekiwać, że sprawy pójdą w tę stronę, a nie dawać przyzwolenie na okradanie ludzi pasibrzuchom z Wiejskiej.
Zresztą, pracuję w
  • Odpowiedz