Wpis z mikrobloga

1. Wersja 1.6 przyniesie ciekawą rzecz. Wraz z podniesieniem max poziomu MoC do 12, wejdzie opcja auto-clear która polega na tym że ukończony aktualnie najwyższy przez nas poziom MoC przechodzi do na kolejny MoC i od niego możemy zacząć ponowne robienie MoC. Limit to 7 poziom, czyli jak się zacznie nowy MoC to gracz zaczyna od razu od poziomu 7 i jak go zrobi to od razu dostaje nagrody za poziomy 1-7. Niby mała zmiana a cieszy ((oo))
2. Oprócz dwóch nowych poziomów w MoC(czyli dodatkowych 120gemsów) to dojdzie całkiem nowy tryb na stałe "Pure Fiction" który polega na tym że przeciwnicy w kółko się odradzają i musimy zabić jak najwięcej przez określoną ilość tur(czyli gratka dla postaci elation). I wraz z MoC będzie się zmieniał rotacyjnie, przy każdej zmianie dając inne potencjalne buffy oraz taką samą nagrode jak MoC czyli do 720gemsów.
3. Tak jak napisałem Pure Fiction wraz z MoC będą się zmieniać rotacyjnie, co oznacza zmianę w częstotliwości ich odnawiania, co najlepiej prezentuje ten obrazek. Czyli jeśli ktoś jest leniwy albo zapomnie w danym okresie zrobić MoC/PF, to przez pierwszy tydzień od resetu danego trybu ma jeszcze szansę zdobyć nagrody za poprzedni okres.
I to w sumie takie 3 najważniejsze zmiany według mnie dla 1.6, o reszcie możecie poczytać tutaj. A jak już piszę o honkaiu to takie małe chwalesie ( )
#anime #randomanimeshit #honkaistarrail #topaz
Hajak - 1. Wersja 1.6 przyniesie ciekawą rzecz. Wraz z podniesieniem max poziomu MoC ...

źródło: DzienDobry

Pobierz
  • 2
@Hajak: Brzmi jak endgame pod erudition ale w sumie destruction też mieli po trzy moby naraz to pewnie nie będzie problemów. Dobrze że przynajmniej cokolwiek dodają a nie jak w genszinku tylko stara dobra 12 już od tylu lat.

@PiersKurczaka: Według mnie chaos z hsr jest łatwiejszy od genszinowego abyssa. Kiedyś jak człowiek miał tylko seele i lodowego chińczyka bez broni jako dps'y na całe konto to bywało ciężko na