Wpis z mikrobloga

Wczoraj kupiłem 76419 i brakuje mi trzech worków z klockami - 3, 11, 15. Na każdym wideo z unboxingu widzę te woreczki z klockami, jedynie u mnie brakuje. Długo czekaliście na dosłanie brakujących paczek przez Lego po zgłoszeniu tego przez ich stronę?
#lego
  • 42
via Wykop
  • 0
@Semigod: Media Expert. Promocja, która pojawiła się wczoraj jeśli mnie pamieć nie myli. Karton zaklejony za pomocą 4 taśm, takie same z każdej strony, na dwóch z nich widoczny jakiś kod.
Długo czekaliście na dosłanie brakujących paczek


@qwed: Raz mi zabrakło kilku klocków to wysłali od razu następnego dnia. Jeszcze tego samego dnia co zgłosiłem to się okazało że mi ich nie brakowało tylko zestaw był podzielony tak że było kilka paczek o jednym numerze, jak to ogarnąłem to nie dało się już przerwać procesu i suport powiedział że "miej je sobie na zapas".
@qwed powiem Ci, że nie spotkałem się z historią żeby brakowało aż 3. Jeśli plomby wyglądały legit to wyjątkowo dziwna sytuacja.

Ogólnie to jakieś 2-3 tygodnie się czeka po zgłoszeniu.

Ale to bardzo podejrzane, ciekawe co jest w tych konkretnych workach. Czy ktoś nie zadał sobie trudu wyjęcia ich i zaklejenia zestawu z powrotem..
@qwed no nic, zgłaszaj i czekaj. Gdyby to były worki z figurkami to bym podejrzewał że ktoś skubnął ale rzuciłem okiem na instrukcję i tam są same powszechne elementy..
  • 0
@Semigod chyba mam jakiś wybrakowany egzemplarz. W pierwszym worku brakuje elementów, dodatkowo zorientowałem się że brakuje dość dużego elementu 6306097. Nie wiem czy składać dalej i szukać kolejnych brakujących elementów czy lepiej czekać do poniedziałku i skontaktować się ze sklepem lub Lego.
@qwed zanim otworzysz kolejne worki sprawdź bardzo dokładnie czy są fabrycznie zaklejone.

Ale właściwie to może się w ogóle wstrzymaj, zachowaj ten pusty worek i resztę tak jak jest i zgłaszaj w poniedziałek.

W worku 22 jest złoty architekt?
  • 1
@Semigod brakuje. Folia jest dziurawa i nacięta. Przez moment myślałem że może ja jakoś to rozwaliłem i mi wypadło jednak nigdzie w okolicach stołu przy którym składam nie widać żadnych elementów.
@qwed a no i jeszcze pytanie, czy nie kupowałeś tego w outlecie.

Nie wiem jakie są zasady outlet w media expert ale mogą się na nie powołać a tam może być info o braku możliwości zwrotu i o tym, że zapoznałeś się ze stanem produktu przed zakupem.