Wpis z mikrobloga

@ryszard_ochodzki83: a ok bo jeszcze gniota nie oglądałem dzisiejszego.
Co tam mówić, może to niegrzeczne, niekulturalne, ale Gosia jest gościnna w kroku.
Ten to też dobry odklejeniec, no ale kto tam jest normalny.
Sam Smerf na gniocie wczoraj albo przedwczoraj mówi do Romana jak go przesłuchiwał że przecież Gosia ci daje d.py:)
  • Odpowiedz
@ryszard_ochodzki83: gdzieś czytałem że często osoby w jakiś sposób upośledzone mają dużo większy popęd seksualny stąd możliwe że Gosia jest jaka jest.
Nie śmieję się z tego tylko stwierdzam fakty.
Zresztą sam Smerf na którymś lajwie na insta gadał że ona ma ze trójkę dzieci.
  • Odpowiedz
@ryszard_ochodzki83: mnie dziwi jedno że on ją faworyzuje na gniotach i nawet poświęca ucieczkę z tego jego obozu innych aby ona została.
I to nawet nie chodzi o jakieś tam podteksty, ale to co ona powie to on w to wierzy mimo że z drugiej strony idą bardziej racjonalne argumenty.
A patrząc po komentarzach to nie tylko ci co z nią mieszkają mają jej dosyć.
Jedyne co mi przychodzi do głowy
  • Odpowiedz
@dizel81: On ma jakieś sprawy związane z urzędami, jeśli chodzi o Gośke. Jeszcze jak live były to się wygadał że adwokaci załatwili jakąś ugode z prokuratura i mopsikiem w Ełku. Tu chodziło o te sprawy zarabiania na bezdomnych, mówił że jak będzie się Gośka opiekować to będzie ok. To się wszystko w jedną całość zbiera, bo to był chyba ostatni jego live i on przestał je robić, bo takie miał zalecenia
  • Odpowiedz