Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zycie #rodzina #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski

Jak sobie radzicie z tym, że macie lepsze rodzeństwo od siebie. Ja jestem chudy, pryszczaty, brzydkie rysy, brzydki nos, a mój brat przystojny, z dobrym kośccem, wszystko mu się samo naturalnie rozwinęło. Znam jeszcze jedno rodzeństwo jak my, mój odpowiednik co chwilę w psychiatryku. Znam nawet dwie różowe - jedna siostra całkowicie normalna, zakłada rodzinę, zawsze miała przyjaciół, chłopaków, a druga zdeformowana, brzydka, nigdy nie wychodzi z domu, nigdy nie przebiera się z piżamy w normalne ciuchy. Też jestem tego bliski. Mogę rzucić pracę i żyć jak menel. Co to za życie bez znajomych, związku, bez uprawiania pasji bo nie ma z kim.

Czy granie w gry i oglądanie seriali cieszy? Można na tym oprzeć życie? No i, jak nie czuć zawiści względem lepszego rodzeństwa? Wychodzi i pokazuje jak wygląda życie. Jak dwa różne gatunki w jednym rodzeństwie. Jego każde wyjście cieszy i wraca wybawiony, a mi każdy taki powrót skręca od środka, bo wiem że nigdy nie dadzą...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim Nie rzutuje to na mnie.Kiedys gdy jeszcze mieszkałem z rodziną trochę to podnosiło ciśnienie, choć to raczej kwestia rodziców którzy nie szczędzili sobie uwag w związku z tym.Gry i seriale poki co cieszą i oby tak zostało bo nie wyobrażam sobie spedzac wolnego czasu w inny sposób,chociaż sądzę że przy okazji jednak trzeba mieć jakichś tam kolegów i pielęgnować znajomości by w tym wirtualnym świecie się nie zatracić do końca i
@mirko_anonim: ziomek, poczytaj moje wpisy. Jest duzy problem dzisiaj z mlodymi cos z nimi nie tak, chyba za malo pracy fizycznej tak ogolnie i brak obowiazkow.
Ale czytaj duzo psychologii i nie buxuj swojej wartosci na porownaniu sie z kims. Kazdy jest inny i ma inne zdolnosci i talwnty. Powodzenia.