Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atencjon: Widać przebieg, ale ten analny wydaje się być jeszcze na gwarancji, bo nie ma zbyt dużej odległości między zwieraczami odbytu przy wypięciu. Także analnie jak najbardziej, rimming w sumie też.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: No jak masz odbyt to widzisz ustawienie zwieracza lewego i prawego. Są do siebie równoległe lub odchylenie jest nie znaczne przy mniejszym przebiegu. Duży przebieg powoduje większą ich relaksację to sprawia, że anal jest luźniejszy na wejściu. A właśnie w analu najfajniejsze jest to, że czujesz silny pierścień u nasady członka gdy ruchasz.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Zobacz na linię majtek jak się układa. Nie wchodzi w zwieracze. Od krańca pośladków dodajesz standardową szerokość zwieraczy na wyproście i widać, że nie jest szeroko. Przy większych przebiegach jest luźniej. Raz ruchałem jedną pannę (wprawdzie 30+), w którą wchodziło się bez charakterystycznego "przebicia" analnego i widać było po detonacji, że zwieracze "nie oddychają" ściśle jak powinny od razu to robić. Kwestia przebiegu.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Kolegów mam, ale od piwka i dobrej gadki, gramy też razem w piłę w minilidze. Zabawiałem się owszem i zabawiam - mam cudowną żonę, preferujemy też cuckold. Bierz swoją i zapraszam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ryangiggs11: no cuckold to ci pisalem ze jak ktos ci rucha a ty se patrzysz to wogole nie wchodzi w gre. kumpel mial pomysl zeby wyruchac razem kolezanke i niepotrzebnie sie zgodzilem bo zlapalem jakas agresje i mu #!$%@? leb o drzwi
  • Odpowiedz