Wpis z mikrobloga

#ufo #ufohistorie #kosmici #piotrcielebias #istotynieludzkie #przegryw #polska #radioparanormalium

W temacie porwań ludzi przez istoty nieludzkie w celu dokonania na nich badań, kończących się okaleczeniem i śmiercią. Jest jedna kwestia, która mi tu na logikę nie pasuje. O ile mówimy o możliwym porwaniu, gdy porwana osoba nigdy się nie odnajduje, ma to sens. Nie rozumiem jednak sytuacji, gdy po rzekomym porwaniu, ciało danej osoby jest znajdowane w pobliżu, albo nawet nie w pobliżu, ale gdzieś, gdzie mają dostęp ludzie. To jest podejrzane, czy istoty nieludzkie miałyby tak totalnie gdzieś kwestie dokonania czegoś, co określa się mianem zbrodni doskonałej? Innymi słowy już bardziej wprost, czy nie zależy im, by ciało delikwenta dla zachowania tajemnicy, nie zostało nigdy odnalezione? Czy dysponując zaawansowaną techniką, nie dysponują czymś, co umożliwiałoby, jakkolwiek to brutalnie zabrzmi, utylizację ciał? Wiadomo, nie chcą trzymać trupów na pokładzie, jeśli już ich nie potrzebują, ale równie dobrze mogliby wyrzucać ciała w miejsca, w których odnalezienie ich będzie praktycznie niemożliwe, na przykład do mórz, czy oceanów. A tymczasem mamy sytuacje, gdzie ciało odnajdywano w pobliżu rzekomego porwania. To jest taka moja wątpliwość, macie jakieś zdanie na ten temat? Z chęcią je poznam. :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Zachodniopomorzanin97: Czyli wychodziłoby na to, że obcy, kimkolwiek są i skąd przybywają, mają totalnie gdzieś, by ktoś z ludzi, nie zaczął podejrzewać, że za tymi zbrodniami stoją inna, niż ludzka inteligencja. Chyba, że mają nas za totalnych ciemniaków i uważają, że się nie domyślmy?
  • Odpowiedz
  • 1
@Corvus_Frugilagus: Możliwe, a przy okazji, jeśli oczywiście nie idziesz jeszcze spać to zapytam, bo widzę, że masz wiedzę w temacie. Jakie są hipotezy na temat celu tych ich badań/okaleczeń? Czy to są tylko badania, jakkolwiek to dziwnie zabrzmi, "w celach naukowe" to jest poznania ludzkiego ciała?
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Tutaj sprawa się komplikuje. Słyszałem teorie że im czegoś może brakować, i pobierają tą rzecz od nas, zwierząt.
W to akurat wątpię, lecz nie oczywiście odrzucam takiej opcji.
Inną teorią jest to że oni nie mają jakiś złych zamiarów, być może chcą poznać nasz gatunek, tylko jak widać mają oni moralność doktora Mengele.
Jeżeli mowa o okaleczeniach zwierząt, to słyszałem teorie że chcą oni manipulować naszą żywnością, sprawa dotyczy oczywiście
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Uważam że ludzie przesadzają mówiąc o tym, jacy to oni są niby inteligentniejsi od nas.
Zwróć uwagę że nie próbują nawet ukryć swoich statków.
Regularnie są ich statki są obserwowane przez radary, wracają często oni w te same miejsca, dając nam możliwość by się przygotować
na ich przybycie. Są pewne pogłoski, że nawet udaje nam się ich statki regularnie przechwytywać.
Prawdopodobnie liczą oni na to że przy pomocy szybkości, będą
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: w tym niby logicznym wywodzie brakuje jednej rzeczy:

dlaczego niby kosmity miałyby chcieć zabić kogokolwiek? pobadali i wywalili. Czemu zabicie badanego miałoby być tą logiczną opcją? nie kumam
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Z doniesień, które czytałem/oglądałem często przewija się to, że przy porwaniach usuwają ofiarom wybrane narządy i pozbawiają płynów - zwłaszcza całej krwi.
Może służy im to jako pożywienie. Wydaje mi się, że do badań raczej nie potrzebowali by dużych ilości materiału od pojedynczych osobników.
Procedury często związane są też z rozrodem: pobierają/badają narządy rozrodcze albo nasienie.

Jeśli chodzi o porzucanie ciał, to mi ich ogólne zachowanie nasuwa jeden prosty wniosek:
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Jeśli faktycznie dochodzi do takich incydentów (no bo ja nie jestem przekonany), to przykładowo rząd USA i tak by wiedział kto tych ludzi porywa. Rząd USA ma dostęp do znacznie większej ilośći danych niż jakiś ufo-amator. Np mogą sprawdzić ostatnią lokalizację komórki porwanego, jak nad miejscem porwania były jakieś anomalie (jak światła albo latajace obiekty) to też się dowiedzą. Mają też środki, żeby latami spisywać wszystkie okoliczności porwań i z
  • Odpowiedz