Wpis z mikrobloga

Siemano Mirki. Mam na sprzedaż 2 produkty.
Pierwszy to #wyciskarka wolnoobrotowa marki KUVINGS, model EVO820 PLUS. Pół roku temu moja Żona chciała być fit, zrobiliśmy jeden raz sok. Gwarancji ma 9,5 roku jeszcze, nowa kosztuje 2189zł, chętnie odsprzedam za 1699zł. 500zł opuszaczam, za ten jeden sok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Druga rzecz to parownica (steamer) pionowy marki Steamone EUH2020 - nieudany, nigdy nie otwarty prezent. Nowa 1199zł - oddam za 899zł.
Jakby coś - piszcie po prostu :)
#agd #sprzedam #okazje
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@MilionoweMultikonto: Kim Ty kurva jesteś żeby mi mówić, że wyciskarka wolnoobrotowa, albo steamer to zabawka? Mam 100x lepszy generator pary do prasowania który ułatwia mi życie, a steamer to nieudany prezent. Wyciskarka niezbyt trafiony zakup, dlatego ją wystawiłem. Skąd możesz wiedzieć kim jestem ile mam lat i czym się zajmuję, żeby we wpisie sprzedażowym p!erdol!ć mi o edukacji i rozwoju? Kolejny #frajerzyzmlm czy #programista100k?
  • Odpowiedz
widać, że to jakiś błazen.


@freddd: bo w przeciwieństwie do Was dojrzałem do tego żeby przyznać szczerze, że te wyciskarki, parownice i inne frytkownice, to zbędne gadzety?

Dzieci trzeba uczyć gryźć marchewki, żuć miąższ, szarpać włókna, żeby ząbki zdrowe rosły, żeby dziąsła były silne, a nie Kuvings, który zabiera połowę życia na mycie sitka
  • Odpowiedz