Wpis z mikrobloga

Czas się pożegnać. Usuwam konto.

Na starym wykopie można było w dowolnym momencie usuwać swoje komentarze na mikroblogu, ba nawet była możliwość poproszenia moderatora o usunięcie swojego komentarzu spod znaleziska. Nawet całe znaleziska moderacja usuwała bez problemu, jeśli się było ich autorem.

Coś się zmieniło i na mikro nie można już usuwać swoich komentarzy. W porządku. Tylko, że moderacja nie chce usunąć komentarzy na prośbę autora... nie dla mnie takie numery.

@m__b, @a__s, weźcie tam swoim moderatorom przekażcie, że jak ktoś chce usunąć przez siebie dodane treści, to powinien móc to zrobić.

Niezależnie od tego poszło do moderacji zgłoszenie wszystkich dodanych przeze mnie treści wraz z kontem.

Bye bye.

#usunkonto #moderacjacontent #zegnamsie
E.....r - Czas się pożegnać. Usuwam konto.

Na starym wykopie można było w dowolnym m...

źródło: bye-bye

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Enviador: potwierdzam, jest to bardzo zła zmiana, która nastała po 16,01,2023
myślę że wielu użytkowników znacznie mniej komentuje, przez brak możliwości usunięcia komenta.

Jakis paskudny trend jest że każdy portal wprowadza głupie zmiany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lukardio: to postów z mikro też nie można już usuwać po czasie? dobre jaja... nie, nie będę w czymś takim uczestniczył, także ten. Miło było, ale są też inne atrakcje poza komentowaniem na wykopie. Konto na Lurku już jakiś czas temu usunąłem, teraz czas na to konto i do widzenia, nie ma co ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udanego wojowania wykopowego, @Lukardio :)
  • Odpowiedz
@Enviador: posty można usuwać i komenty własne pod twoimi postami też.
Nie możesz usuwać komentarzy pod postem innego użytkownika.

Powodzenia, ja odejdzie jak będzie duża fala odejść, a kiedyś taka nastąpi
bo ruch i liczba użytkowników spada co raz szybciej. Już wypadli poniżej progu 2mln użytkowników i nie liczy się w statystykach

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tiktok-jak-korzystac-ile-ma-uzytkownikow-polska-facebook-instagram

Pozdrawiam
Lukardio - @Enviador: posty można usuwać i komenty własne pod twoimi postami też.
Nie...

źródło: spolecznosciowe-sierpien2023mdm

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lukardio: Jak bardzo spadła tu aktywność to choćby po moim bordo widać.
Kiedyś żeby się utrzymać w okolicach 800 to minimum 2 znaleziska na głównej plus komentarze.
Teraz jednym skoczyłem o prawie 1500 miejsc w rankingu - parodia.
  • Odpowiedz