Wpis z mikrobloga

Po pierwsze witam @sawardega i nie mam pretensji o strzały we mnie, bo wiem że na pewno Ci podniosłem ciśnienie wpisami, ale proszę doceń że to były prześmiewcze lub krytykujące wpisy, nie obrażałem Cię, jak większość dzieciaków w Internecie.

Po drugie ponad 60 powiadomień na budziku, więc nie ogarnę odpowiadać na wszystkie wpisy.

Po trzecie wykopki jak zawsze dają się rozgrywać pod wpływem emocji jak dzieci, i widziałem już teorie że kupiłem moderacje xD Totalna bzdura. Sam siedziałem na banie ponad dwa tygodnie, i mam pełno wymoderowanej treści z raportów od innych wykopków.

Po czwarte nie jestem żadnym pracownikiem Boxdela, nie mam z nim żadnego kontaktu, nigdy z nim nie rozmawiałem ani nie widziałem go w realnym życiu - człowiek dla mnie totalnie obcy. Sylwek po prostu chciał mi dać pstryczka i wrzucić mnie pod walec wykopków co mu się oczywiście udało.

Wystarczy prześledzić moje wpisy, dlaczego stawałem w częściowej obronie Boxdela przy pandora gate - wytłumaczyłem to.

Jeżeli będziesz chciał Sylwku, chętnie razem z Tobą wpłacę na wybrany przez Ciebie cel charytatywny jakiś grosik, co by z tej gówno burzy wyszło coś pozytywnego :)

#famemma
Pobierz RafDan - Po pierwsze witam @sawardega i nie mam pretensji o strzały we mnie, bo wiem ...
źródło: images
  • 40
@Bialy7665: @sanczopanso_ Ale dlaczego miałbym mu mieć za złe co zrobił, skoro nie zrobił tego bez powodu? Krytykowałem jego ruchy, więc miał prawo strzelać. Dał mi pstryczka i tyle.

Jak już się bawicie w śledzenie moich wpisów, to wielokrotnie na koniec sporów oferowałem wpłaty na cele charytatywne, bo nie traktuje wykopu jak jakiegoś świata, a po prostu jako rozrywkę, bo jest tu dużo śmiechu i kreatywności. Zawsze na koniec może wyjść
że to nic nie zmieni dla mnie nie ma znaczenia czy on pracuje, pracował dla Baxtona,


@Bibiwarum: dla ciebie może nie. Dla mnie zmienia to wiele. Bo od wczorajszego wpisu zadbanego wiele osób tutaj #!$%@?ło postów jakim to nie jest psem @RafDan czy ja albo jeszcze taka jedna różowa. I beka jaką miałbym z tych ludzi byłaby nieziemska. Tak się dać wkręcić zwyrolowi, łykający lepiej niż pelikan czy jego własna wataha
@Bibiwarum: No i na ten moment dalej jest taki sam status, że to były obleśne żarty, bo nie przypominam sobie żeby miał postawione jakieś zarzuty. Szukaj dalej, jest wpis gdzie pisze że w świetle tego co jest dostępne, tak uważam, ale nie wiem co się stanie gdy pojawi się więcej dowodów, których obecnie nie ma. Zaznaczalem ze jezeli ukrywal pdfa, albo sam byl to nalezy sie kara. Wiem ze tego nie
@Bibiwarum: dla mnie to też były żarty. Chyba, że tak jak @talarzon uważasz, że te olciak to była #!$%@? co dawała dupy w wieku 13 lat za akredytacje.
Wiesz jak ja miałem naście lat to też takie głupoty z znajomymi robiłem/pisałem, że gdyby to wyszło na światło dzienne to też mogłyby wyjść z tego jakieś zarzuty. Nie wspominając o tym, że wszyscy uważaliby nas za homoseksualistów bo żarty typu: #!$%@? mi
@WhiskeyIHaze: To nieźle macie wszyscy #!$%@? w głowie skoro w wieku 19 lat bylibyście w stanie napisać do 14 latki że ruchalibyście ją w cycki. Dla mnie takie coś to już zapędy pedofilskie i lepiej zacznijcie się już leczyć bo jeszcze na stare lata zrobicie komuś niewyobrażalną krzywdę. Przypominam, że za takie wiadomości jakie pisał Baxton czy również wy bo się tak tego zarzekacie ECPU podjeżdżało pod chatę i odpalało kamerę.