Wpis z mikrobloga

Wielki Raków. Durni dziennikarze w Polsce zamiast ich opie*dalać za to, że dają ciała w grupie, to głaszczą ich po główce i tłumaczą jakby to było dziecko z ułomnością.

A po #legia #lechpoznan czy #pogonszczecin jedzie się przy każdej okazji, dla poklasku, bo zakompleksiona reszta kraju będzie mogła sobie ulżyć w komentarzach i wbić lajeczki.

#mecz #niepopularnaopinia
  • 6
@xDawidMx: https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/tak-lata-rakow-czestochowa-zwykli-ludzie-nie-moga-sobie-na-to-pozwolic/gkc79x9?utm_campaign=cb - no bo oni grają co 3 dni - biedactwa nie pisali się na to mają najtrudniej - jeszcze jakby ten Raków nas nie kompromitował w tych pucharach - a oni wymęczyli 1:1 ze Sportingiem u siebie grając cały mecz 11 na 10 - a nie przepraszam nie u siebie, bo biedni Częstochowianie dojeżdżają do Sosnowca :(
@xDawidMx: ja chciałem tylko poprzeć tym artykułem Twoją tezę, że z niewyjaśnionych przyczyn Raków jest głaskany po głowie mimo, że całkowicie daje dupy w pucharach, jakby byli właśnie jakimś ułomnym klubem. Zgadzam się z Tobą, że to jest jakieś nieporozumienie, że nie wolno krytykować Rakowa bo to piękna historia klubu z #!$%@?, za to po Legii można jechać ciągle