Wpis z mikrobloga

Strategia założona w grudniu 2021, wiedziałem że mam to dobrze policzone i będzie git ale ze tak idealnie wstrzelę się w dolki to sie nie spodziewałem bo jednak losowość to #!$%@?.

Aktualnie dalej skupuje i powoli liczę kiedy i jak wychodzić, ale to nie wcześniej niż za jedną ciążę także na spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bitcoin #kryptowaluty
Jestem_robotem123 - Strategia założona w grudniu 2021, wiedziałem że mam to dobrze po...

źródło: temp_file2723713664763547790

Pobierz
  • 16
@Jestem_robotem123: Pytam czy masz lepsze plany na gotówkę po realizacji zysków, niż trzymanie je dalej w BTC (bo chyba nie wrzucisz ich na lokatę 3% ( ͡° ͜ʖ ͡°)), kto wie jaka cena będzie za 5 lat, dodatkowo halving za 5 miesięcy. Jak dla mnie dużo wytrzymałeś, a zyski masz póki co marne jak na BTC. Myślę, że spektakularnych zysków możesz się doczekać, czekając cierpliwie, co jest
@Jestem_robotem123: Niby tak, ale dodruk każdej waluty FIAT to fakt, nie spekulacja. Ludzie nie mają w czym trzymać wartości, złoto ciężko sprzedać w cenie rynkowej, mając je w formie fizycznej (pomijając OGROM oszukanych sztabek fizycznych i krugerrandów), w formie elektronicznej to również dodrukowane "kontraktami" złoto tak samo jak waluty FIAT, żadne assety nie mają takich właściwości jak BTC, to miks akcji i XAU, w jeszcze lepszej formie. Jak nie masz naprawdę
@krentadorga spadki po hossie to tez fakt nie spekulacja( ͡º ͜ʖ͡º) Jakby ja rozumiem o co ci chodzi tylko dla mnie trzymanie btc to taka sama spekulacja jak jego sprzedawanie, oczywiście masz prawo twierdzić że hodl to najlepsza decyzja ale to tylko twoje zdanie które tez jest spekulacją.
@krentadorga to jest bardzo duże uproszczenie. W czasach szeroko rozumianych kryzysów gotowka jest na wagę złota i jeśli jej nie masz to nie wykorzystasz okazji. Tak jak ja wyszedłem z btc do fiata żeby odkupić później więcej btc za te samo ilość fiata.
@Jestem_robotem123: Czasy kryzysów, masz na myśli kryzysy historyczne, gdy świat zupełnie różnił się od obecnego. Pierwszy lepszy człowiek nie mógł nawiązać w 1 sekundę kontaktu z inną osobą po drugiej kuli ziemskiej, nie mógł jej wysłać dokumentów itp. itd. Nie było wielu usprawnień jakie są obecnie w przemyśle, przedsiębiorstwach, czasy się zmieniają. Kryzys taki jak kiedyś może nie mieć miejsca w obecnym świecie, teraz wszystko działa płynniej, lepiej i dynamiczniej, więc
@krentadorga dyskutujesz z tezami które sam stawiasz xd nikt kto ma pojecie o finansach nie uwaza ze cash to jest jakakolwiek inwestycja, nie wiem skąd wziales ze uważam że cash is the king i to pod postem gdzie pisze ze regularnie ładuje ten cash w btc i to dość agresywnie.