Wpis z mikrobloga

Ale banów poleciało z rana dla degeneratów, którzy popierają strzelanie do protestujących xDDDD

A wyobraźcie sobie jakby ktoś w ogóle między słowami powiedział, żeby cokolwiek zrobić protestującym na obrazku?
Przez miesiąc byłaby masa wysrywów na głównej od prawackich botów, że lewaki/neuropa/antypolacy/niemcy/[wstaw cokolwiek] chcą śmierci biednych posłów z Konfederacji

Z lamusami się nie pieścić

#bekazprawakow #bekazwykopu #bekazwykopkow
niochland - Ale banów poleciało z rana dla degeneratów, którzy popierają strzelanie d...

źródło: z24767696AMP,Marsz-Suwerennosci-w-Warszawie

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@niochland: oni są odklejeni, że to się w głowie nie mieści, chociaż podejrzewam, że 99% mocni przed klawiaturą, a pewnie nigdy się z nikim na pięści nie tłukli, a pierwsi do strzelania lol

ja w sytuacji obrony koniecznej nie wiem czy byłbym w stanie pociągnąć za spust i zastrzelić jakiegoś bandytę (chociaż może adrenalina by zrobiła swoje), ale no #!$%@?, wyjąć gnata i zastrzelić niewinnych ludzi, bo przez nich stoję w
yahoomlody - @niochland: oni są odklejeni, że to się w głowie nie mieści, chociaż pod...

źródło: comment_1638896541VqHYcgOBD67SimvxwE6byG

Pobierz
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Nie łączyłbym tych dwóch spraw nawet bardzo luźno- młody chłopak bronił się bo był zaatakowany przez przestępców, nie było to w żaden sposób ideologiczne, ani nawet dziwne. To TV zrobiła z tego sprawę ideologiczną.
  • Odpowiedz
Z lamusami się nie pieścić


@niochland: debil zawsze będzie debilem i może być niebezpieczny nieważne czy jest z partii Zielonych żuczków czy Niebieskich ptaszków
  • Odpowiedz
  • 12
@niochland ludzie chorzy psychicznie, czasami strach pomyśleć kogo można spotkać na ulicy jak się czyta te wysrywy xD, jak widać nie potrzeba nam imigrantów których się tak prawica boi, wystarczą narodowi odklejency marzący o strzelaniu do wszystkiego co im się nie podoba.
  • Odpowiedz
ja w sytuacji obrony koniecznej nie wiem czy byłbym w stanie pociągnąć za spust i zastrzelić jakiegoś bandytę


@yahoomlody: tak jak normalni ludzie kupują z nadzieją, że nie będą musieli jej użyć i że to ostateczność, tak zauważalna część pośród prawaków w USA zdaje się czerpać podniecenie z faktu, że taka sytuacja może mieć miejsce.
  • Odpowiedz
@niochland: ostatnio tu jest turbokosmos. Musimy są nagle fajni. A szczególnie, jak chcą zabijać gejow, niewierne żony itd zgodnie z ichniejszym prawem. "W Polscentez tak powinno byc". Teraz się cieszą, bo psychol zabił protestujących. Już niedługo świry będą nawoływały do strzelania do lewakow "bo tak".
  • Odpowiedz
wdał się w strzelaninę


@yahoomlody: XD
Ale nacechowane kłamstwa XD
Wdał się w strzelaninę... Kilku idiotów rzuciła się na człowieka leżącego na ziemi z karabinem.
  • Odpowiedz
@Kolsky: tak, wdał się w to, bo cytując klasyka - "po #!$%@? się on w ogóle tam #!$%@?ł"

koleś szukał zadymy i ją znalazł

@djtartini1 typek szukał zadymy, pojechał specjalnie na protesty uzbrojony w karabinek szturmowy, gdzie jest średnio bezpiecznie i jest napięta sytuacja
  • Odpowiedz
typek szukał zadymy, pojechał specjalnie na protesty uzbrojony w karabinek szturmowy, gdzie jest średnio bezpiecznie i jest napięta sytuacja


@yahoomlody: Typek jest ratownikiem medycznym i uratował zycie kilku ciężko rannym osobom w rejonie zamieszek, bo karetki zostały zablokowane. Karabinek był jego i miał prawo się bronić. Został oczyszczony prawomocnie ze wszelkich zarzutów.
  • Odpowiedz
@niochland już to parę razy napisałem ale powtórzę jeszcze raz
Z całego serduszka życzę popierającym tego gościa ludziom życia w takim realnym totalitaryzmie, gdzie z dnia na dzień możesz zostać wrogiem ludu.
Bo oni popierają takie totalne rozwiązania i potem to tłumacza w stylu "ale po co on tam poszedł" itd totalnie nie zdajac sobie sprawy, że być może im samym kiedyś powinie się noga i ktoś inny stwierdzi "przecież im się
  • Odpowiedz