Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Wiem że nie wielu z Was wierzy ale jestem prawie przekonana że Justyna rzuci kula Rochowi ???? o ile to Oni staną na ścieżce ???? i to będzie to zaskoczenie o których mowia inni uczestnicy .

Kori i Jaca jeśli faktycznie by wygrali siedzieli by teraz cicho .. A tu ciągle jakieś niby sugerowania że są razem i happy end . Nawijanie makaronu żeby nabić obserwujących i like na koniec , potem juz nie będzie na to szans ????????
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agulajna: Ja mam taką nadzieję. Dżasta i sRoch siedzą cicho jeśli chodzi o finał. A Grycany za bardzo spojlerują.

Nie wierzę w to co pisze, ale w Soku widzę w tej chwili jedyną szansę na to, żeby ten sezon nie był totalnie stracony.

Oczywiscie pewnie skończy się tak jak zwykle w tej edycji, bez rzutu kulą i wszyscy obłudnicy wyjdą szczęśliwi, zadowoleni i w wielkiej przyjaźni, która skończy się zaraz
  • Odpowiedz
@agulajna: Ja też cicho w nią wierzę. Tylko ona jest w stanie to "uratować". Od powrotu przyjmuje na siebie wszystkie teksty Srocha, (upokarzająca rozmowa na śniadaniu). Oby wszystko tłumiła w sobie żeby w akcie zemsty walnąć kulą. Nawet na 50.000 zł...
  • Odpowiedz
@agulajna: ja cały czas mam nadzieję, że Dżasta zrobi Rośkowi akcję jak Julka Grzesiuli w all stars za te wszystkie krzywe akcje, chamskie teksty. I czasem jak oglądałam te odcinki to widziałam w Justynie właśnie takie zachowania jak u Julii, widać że Rosiek czymś ją uraził, a ona udaje że to niby nic takiego, a w myślach już zaciera rączki. A już najbardziej mu się należy za to co gadał
  • Odpowiedz
@beata-fijalkowska: dziękuje. To, że dziewczyna przejrzała na oczy to raczej niezaprzeczalny fakt, ale czy oby nie za późno. Obawiam się, że tam na miejscu zaczęło jej dopiero coś świtać, a dopiero po powrocie i też podczas emisji w TV zobaczyła w co się wpakowała z tą relacją ze sRochem.
  • Odpowiedz
@agulajna: nie wierzę że Srochy staną na ścieżce. Już prędzej bym uwierzyła, że zaskoczeniem będzie to, że nikt na nich nie zagłosował. Jak dla mnie jedyna opcja, że sroch stanie na ścieżce jest sytuacja, że odwołali głosowanie, bo w tej edycji produkcja decyduje kto wygrał.
  • Odpowiedz