Wpis z mikrobloga

Skończyły się wycieczki i teraz nasi multimilionerzy dwoją się i troją by skleić stare filmiki, po to by frajerzy myśleli że non stop jeżdżą

Zapisz na później, zaobserwuj @dominika_janocha_ i odezwij się jeśli chcesz coś zmienić w życiu ????✅ Hej!


Chcecie wiedzieć, jak to jest odłożyć budzik na półkę i nie martwić się już nigdy rachunkami? Ja już to mam za sobą! Internet dał mi klucze do krainy, gdzie kasa rośnie na wirtualnych drzewach.


Ale hej, nie jestem tu, żeby się chwalić. Jestem, żeby Wam powiedzieć: każdy z Was może to zrobić. Naprawdę, nie potrzebujecie skarpetki pełnej banknotów ani dyplomu z Harvardu. Starczy komputer i odrobina chęci, by ruszyć głową.


Kiedy ja zaczynałam,nie miałam pojęcia, że będę tu, gdzie jestem. Ale co mnie napędzało? Chęć, by coś zmienić. I okej, trochę też chciwość – bo kto nie chce mieć konta pełnego zielonych?


Kto wie, może któregoś dnia to Wy będziecie opowiadać komuś swoją historię z tym słodkim „milion” w tle.



#instagram #zarabianiewinternecie #mlm #frajerzyzmlm #piramidafinansowa #rakcontent #instagram
Lukardio - Skończyły się wycieczki i teraz nasi multimilionerzy dwoją się i troją by ...
  • 3
  • Odpowiedz
@Lukardio: tam są chyba cały czas 3-4 wyjazdy klejone z jednym wypożyczeniem mustanga. Może się znajdzie jakiś wykopek który sprawdzi czy w końcu jej się udało przerejestrować xD
  • Odpowiedz