Wpis z mikrobloga

@Poludnik20 bardzo dobry tekst. W pełni pokazuje nieudolność Hanki i jej bandy w rządzeniu miastem. W Łodzi MPK nie działa, autem przejechać przez miasto to masakra dla zawieszenie i czasu. A Hania że świta tylko gada, że jest cacy
  • Odpowiedz
  • 2
@assurin: polecam rower. Bez żartów. Z Dworca Fabryczego do IKEA przy Pabianickiej jestem w godzinach szczytu, nie pędząc na załany kark, ale jadąc rówomiernie w niespełnia 45 minut. W drugą stronę na dalekie Bałuty, czy chyba nawet Julianów to jest, mniej niż 30 minut bo jest ścieżka wzdłuż Zgierskiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: co do taboru, nie znam danych. To co mi wpada od czasu do czasu z mediów to tyle, że po raz kolejny kupują jakieś stare tramwaje z Jeny (nieco ponad 100 tys. mieszkańców), ale w Łodzi zdarzyło mi się tez jechać tym nowszym Pesy, jaki tam jest stosunek niemieckich gratów do nowych, nie wiem.

Do tych starych z Niemiec chyba nawet nie przemalowanych jeżdżacych po Łodzi jako białe z czerownym
  • Odpowiedz
Do tych starych z Niemiec chyba nawet nie przemalowanych jeżdżacych po Łodzi jako białe z czerownym paskiem u dołu, były w Jenie poważne zarzuty.


@Poludnik20: W Bochum, były przez jakiś czas uziemione po wypadku w tunelu z prędkością 70 km/h. Te z Jeny nie miały żadnych przygód.

Tam były jakieś regularne mikropękniecia w podwoziu i z tego powodu w Niemczech je wycofano z użytkowania.


@Poludnik20: Z tego co wiem to
  • Odpowiedz