Wpis z mikrobloga

@Bialy7665: Zawołam @alenajpierwkawa bo widzę, że tam się kłoci z talerzem co było na tej fotce jak talerz się sam przyznał, że to foto widział bo siedział z bomblem na tym teamspeaku xd chłop co chce bombla usuwać z neta za fotkę i ukrywanie stuu robił dokładnie to samo tylko nie jest medialny. Pewnie dlatego tak go dupa boli i #!$%@? po 50 postów dziennie i się jeszcze chwali ile to
@WhiskeyIHaze: Ale tu nie chodzi o konkretny wpis tylko o całokształt osoby. Konto polegające na usprawiedliwianiu boxdela i jego kumpli przy czym 0 negatywnych komentarzy w ich strone. Wystarczy wejść na profil tego trolla sprawdzić co lajkuje i wypisuje
Wystarczy wejść na profil tego trolla sprawdzić co lajkuje i wypisuje


@Bialy7665: bo ja nie mam co robić w życiu tylko przeglądać posty z przed kilku miesięcy xd
mnie śmieszy wasza wojna z boxdelem bo on w sumie #!$%@? zrobił a nikt nie pisze nic na tego dizowskiego, djpallwdupie czy innych #!$%@?ów co serio wyciągali jakieś fotki od tych dziewczyn. Albo dubiela, który faktycznie mógł mieć dowody na zapędy stuu.
Ale
@Bialy7665: może inaczej: nie mam ochoty poświęcać nawet 30 sekund na przeglądanie czyjegoś profilu.
Tag sobie przeglądam bo fajna afera się kręci. Plus gdzie ja tu kogokolwiek bronię? zawołałem @alenajpierwkawa bo przejrzałem twój screen i chciałem ją uświadomić, że ten talerz widział ta fotkę te 5-6 lat temu więc on doskonale wie co tam było. A jeśli się upiera, że to były nudesy to pewnie mu tam bombel czy ktoś inny
Ale to jest niesamowite że daje wpis o jakimś BOXDELOWSKIM trollu a on przybiega ze swoim przydupasem który nie ma nawet 30s żeby sprawdzić konto osoby której broni kiedy wpis polega na powiazaniach rafdana i tej menelicy baxtownowej
@WhiskeyIHaze: No TAK BO KONTEKST był inny po co jakieś talerze w to wplątujesz ,,Tak to tu zostawie żeby każdy wiedział kto zawsze propsował rafdana i usprawiedliwiał baxtona" sam sobie zadajesz pytania i odpowiadasz xD
@WhiskeyIHaze: Ostatni raz ci napisze osoba której bronisz opiera swoją wykopową twórczość na usprawiedliwianiu oraz wybielaniu boxdela i jego koleszków czy atakowaniu jego wrogów SS został dodany żeby pokazać że zawsze rafdanowi wchodziła w dupe