Wpis z mikrobloga

@magazynierka_4k

If V helps Alt Cunningham to destroy Mikoshi (any ending but "The Devil"):

After V gives Alt access to the Arasaka Tower computers, she destroys Mikoshi, fusing Jackie's engram (among many others) with her image in order to become a more powerful AI. After V connects to Mikoshi, just before joining Johnny and Alt in cyberspace, Jackie's engram appears in a simulation of the rooftop of Misty's Esoterica. After talking to
@magazynierka_4k jak nie masz zakończenia z arasaką, to kiedy Alt niszczy różne rzeczy, żeby cię naprawić, pojawiasz się znowu w windzie na moment, wychodzisz na dach, siedzi tam Jackie, mówi że wszystko będzie dobrze, nazywa cię chica/amigo ()()
i V taki #!$%@? / a zdaje sobie sprawę że to tylko engram, wspomnienie, a nie realny Jackie, zegna się i to koniec (
visas - @magazynierka_4k jak nie masz zakończenia z arasaką, to kiedy Alt niszczy róż...
@visas: o #!$%@?, czemu ja nie miałam tego przerywnika?! Zagrałam każde zakonczenie... ale, wydaje mi sie ze wiem czemu. Za kazdym razem jak grałam to odwoziłam ciało Jacka do mamy dzieki czemu mogła Ona wyprawić mu ofrende. Wydaje mi sie, ze wybierajac opcje nie oddawania ciała (mama nie wyprawi pożegnania) - w zakonczeniu Arasaki spotkamy Jacka w Mikoszi, w kazdym innym spotkamy Go jak na filmiku - tylko takie mam wytlumaczenie