Wpis z mikrobloga

Tarcie będzie się zwiększało. Co raz więcej kobiet chce mieć tylko chada, jest co raz większa walka o chadów. Zdarza mi się, że w weekend wieczorem wsiadam na rower i jadę do centrum. Widzę co się tam dzieje. Kobiety praktycznie ocierają się o tych facetów 190 cm z kwadratowymi mordami. Mnie kobieta nigdy nie dała nawet sygnałów pośrednich. No chyba, że tym pośrednim sygnałem było pytanie na korytarzu w liceum wiele lat temu trzy minuty przed dzwonkiem "rysiek, było coś zadane z matmy?". No ale nie sądzę, że to był podryw w moją stronę.It is over. Game over. Moim ukojeniem jest komputer i tagi przegryw oraz blackpill.

#przegryw #blackpill #zwiazki #rozowepaski
  • 7
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: gdzie Ty widzisz tych chadów na ulicach? Jeżeli centrum to dla Ciebie Warszawa Śródmieście, Złote, Patelnia, Nowy Świat itp. to "facetów 190cm z kwadratowymi mordami" jest bardzo mało. Ok jest wielu przystojnych chłopaków z wianuszkiem dziewczyn, ale to raczej oskarki i chadlighty, a nie gigachady.
  • Odpowiedz
@nietoperze20: dokładnie, centra handlowe i lokale gastro w 90% to kolesie 165-175, czasami napakowani, generalnie wydziarani, ale to żadne kozaki, fajna laskę widuje się jeszcze rzadziej a ukrainki to takie polskie Karoliny, życie chyba toczy się w internecie gdzie można retuszować i flitrować foty xD
  • Odpowiedz