Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Nadrobiłem zaległości i zobaczyłem uberpandorę i... uważam że mało emocji było i chyba produkcja oszczędziła Srocha bo nie wierzę że Marvin czy Wojtek siedzieli cicho. Pamiętajmy że po uberpandorze uczestnicy wrócili bardzo późno w nocy do swoich pokoi, a w poprzednich sezonach z opowieści uberpandora trwała nawet kilka godzin.
Widzę że Sroch w odcinku zachował sobie na pamiątkę karteczkę z pytaniem o straconym szacunku i że jest zakłamany, a na story chwali się że był graczem i że będzie wyjaśniał uczestników jak będzia miał taką możliwość, zatem zwijając się ze śmiechu postanowiłem wyjąśnić Sroch Krzyżańskiego.
Wiem że uczestnicy wchodzą na wykop, zatem ustalmy fakty:
1) Sroch pisze że "był graczem" - nigdy nim nie byłeś, byłeś #!$%@?ą bez zasad - prawdziwy gracz potrafił grać w taki sposób aby nie krzywdzić innych, osiąga swoje cele w sposób ludzki. Graczem była przykładowo Monia z HP6, która wykorzystywała swoje talenty do zamieniania sytuacji niekorzystnych w korzystne, graczem był Jay z HP5 zdobywając paparcie grupy będąc totalny outsiderem, graczem był Janek z HP4, który bardzo pragmatycznie podchodził do gry - podobnie do Luizy z HP3, która widziała problem grupy wzajemnej adoracji par utworzonych na początku programu. Nawet bezduszny Gjacz z HP2 nie był taką szmatą jak ty bo otwarcie mówił swoim wrogom że ma problem oraz dbał o swoich.
2) Sroch a brat pracujący w TVN - może pochwalisz się na IG ile #!$%@?ów twój brat Rafał musiał zrobić aby ratować wizerunek takiej #!$%@? jak ty? To jego ostatnie miesiące w stacji - jak myślisz dlaczego? Przed HP twój brat już w przeszłości też coś przyjął na klatę za ciebie - pochwalisz się? Świat jest mały - poznałem twojego brata kiedyś - pochwal się jakim jesteś graczem i z kim grałeś #!$%@?. Całe życie wszystkich okłamujesz - oszukiwanie wszystkich związanych z HP że nie masz nikogo z rodziny w TVN to tylko wierzchołek góry lodowej.
3) Sroch mówi że widział potencjał w Justynie - taki widział potencjał że prosto w oczy ją okłamywał w sprawie Wojtka, a na śniadaniu po chamsku cisnął ją że w wieku 25-lat to by miał już dom czy mieszkanie. W momencie gdy już nikt ich nie może wyrzucić z programu to nawet nie udaje że dla niego Justyna jest tylko narzędziem - podkładką do głosowania na parę romantyczną. Kolejny raz Srochu pokazałeś jaką jesteś szmatą.
4) Na uberpandorze bronił się że nie namawiał Kukiza do tego aby nie wybrał Łucji bo niby Kukiz już podjął wcześniej tą decyzję - tak Srochu kolejny raz pokazałeś że jesteś #!$%@?ą, a nie graczem.
5) Na koniec zagrywka psychologiczna że w liceum był #!$%@?... miałem wrażenie że Łucja wybuchnie śmiechem. Takim graczem byłeś że #!$%@?łeś się opowiadając ckliwą historię z dzieciństwa, aby wytłumaczyć dlaczego jesteś taki #!$%@? teraz. Brawo - rodzina i bliscy muszą być dumni.

PS: Z góry przepraszam wszystkie #!$%@? jeśli czują się pokrzywdzone porównaniem do Srocha - ciężką pracę wykonujecie i nie zazdroszczę - mam do was szacunek bo robicie to dla pieniędzy, a Sroch jest #!$%@?ą z pasji i robi to za darmo ośmieszając siebie i rodzinę.
PS2: Czekam aż HP7 i się skończy aby była jakaś drama - czekam aż Sroch wyjaśni Łucję - dziewczynie przyda się jeszcze z 50k followersów bo większe możliwości będzie miała na przyszłość. Ten sezon był wyjątkowo toksyczny, ale na pocieszenie dramy po HP mogą być ciekawsze - licze także na aktywność innych uczestników - Mongolki i Szambiny - niech też wyjaśniają Łucję - musimy się dowiedzieć w końcu co złego im zrobiła. Potem IG, TT i inne social media można zbanować wszystkim atencjuszom :)))
  • 17
  • 34
@Amber_Waves: Z chęcią rozwinę ten temat i zrzucę kilka "bombek" - chcę jednak w pierwszej kolejności zobaczyć jak zachowa się po finale lub jak wyjaśnia prawdę o Łucji. To od niego zależy bo miałem już kilka mocnych asów na poszczególnych uczestników w poprzednich sezonach, ale nie użyłem ich z różnych powodów. W jego przypadku nie będę miał dylematu, a jeśli dojdzie do niego ten wpis to będzie wiedział o co chodzi
@kipman1:

Z chęcią rozwinę ten temat i zrzucę kilka "bombek" - chcę jednak w pierwszej kolejności zobaczyć jak zachowa się po finale lub jak wyjaśnia prawdę o Łucji. To od niego zależy bo miałem już kilka mocnych asów na poszczególnych uczestników w poprzednich sezonach, ale nie użyłem ich z różnych powodów. W jego przypadku nie będę miał dylematu, a jeśli dojdzie do niego ten wpis to będzie wiedział o co chodzi
  • 41
@Georegik: @Null84 @Bujak Jak mam jakieś newsy to sprawdzone jeśli komentuję kwestie nie związane bezpośrednio z odcinkami.
1) To ja wrzuciłem leaklistę uczestników HP7
2) To ja na początku sezonu pisałem że znam brata Srocha który pracuje w TVN chyba 2 tygodnie przed wybuchem tej informacji w mediach (branża, ale też sprawa Vanessa-Player)
3) To ja otrzymałem 2 SMSy od ludzi zaangażowanych w realizację projektu HP7 z informacją że Łucja nic
@kipman1 a ja bym mimo wszystko napisała :) Żeby to jeszcze media podchwyciły, a Sroch płakał. Mało to już razy pokazał w SM, że nie ma autorefleksji? On nie zasługuje na litość.
@kipman1: lubię czytać Twoje komentarze bo są rzeczowe. Tak czułam że odegrasz istotna rola w tym sezonie xD P.s. Czekamy na atomowke a ja to chyba najbardziej żeby dzienniki plotkarskie to podchwycily, ponieważ Roch będzie wtedy skończony na amen i jego brat pewnie wyleci ze stacji jeśli rzeczywiście masz jakieś info, które będzie petarda. Bądź co bądź to tvn będzie pilnował żeby stacja miała dobry pijar.