Wpis z mikrobloga

Weszłam na inst Cukrzyka i nie mogiiiie. Co on zrobił z włosami. Dlaczego grubi ludzie zamiast schudnąć robią sobie dziwne rzeczy na głowie myśląc, że dzięki temu będą wyglądali ładniej. To nie działa! Poprostu schudnijcie i zostawcie włosy!

#slubodpierwszegowejrzenia
yohana30 - Weszłam na inst Cukrzyka i nie mogiiiie. Co on zrobił z włosami. Dlaczego ...

źródło: IMG_2242

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yohana30: To obstawiam, że eksperyment się nie powiódł, a do wszystkich wynikających z otyłości problemów z samooceną, samoakceptacją i właściwym patrzeniem na siebie doszły kolejne, które chłop odreagowuje w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Clermont: Jeżeli eksperyment się nie powiódł to nie oznacza tego, że Krzysiek jest na straconej pozycji i żadnej dziewczyny już nie pozna. Pisałem tu już o tym w innym poście i powtarzam. W 60 tysięcznym Przemyślu dziewczyna dla Krzyśka gdzieś się znajdzie. Musi on jednak dać coś od siebie czyli musi schudnąć i pilnować wagi, a gdy zaprosi zapoznaną dziewczynę na tańce, niech z nią tańczy i niech za żadne
  • Odpowiedz
@Aprilwine: Wiadomo, ktoś zainteresowany znajdzie się zawsze, to nie problem, zwłaszcza po rozreklamowaniu się w TV ( ͡° ͡°) Problem tkwi w tym, że bycie otyłym to nie tylko stan fizyczny - bycie otyłym to styl życia, cały mindset, który potem sprawia, że chłop się zachowuje tak jak w ostatnich odcinkach zachowuje się Cukrzyś. Niestety rozwiązywanie tego problemu przez zgłaszanie się do programu TV nastawionego głównie
  • Odpowiedz
@Kalafior_Krzys_2: Ten śmiech, chichot u dorosłego , przerośniętego faceta jest po prostu obrzydliwy. Mnie ciężko byłoby znieść taki rechot wśród znajomych, natomiast u partnera byłby całkowicie dyskwalifikujący. U cukrzysia nawet tusza nie przeszkadza mi tak bardzo, jak ten śmiech.
  • Odpowiedz