Wpis z mikrobloga

który pewnie przejdzie w pęknięcie na zimę


@lucky_luck_:
Jedź do szybiarza, niech Ci to zalepi żywicą to przynajmniej pajączek się nie zrobi. W dwuletnim superbie oberwałem kamieniem na autostradzie to jak najszybciej pojechałem to ogarnąć aby się nie rozeszło. Zrobione na miejscu w pół godziny, zapłaciłem 100 zł i od kilku lat nic się nie dzieje, mimo tego, że auto stoi cały rok pod chmurką.
  • Odpowiedz
Tu bardziej chodzi o ból dupy że niedawno zrobione a znowu je..lo


@lucky_luck_:
Jak Cię to pocieszy to mojemu kumplowi kiedyś poszło pęknięcie od kamienia, wymienił szybę, dwa tygodnie później ładował w nocy akumulator prostownikiem (sroga zima) i po ciemku nie domknął maski - ledwie wyjechał z domu i wyskoczyła z zaczepu rozbijając nową szybę w drobny mak. Wymienił ponownie. Po kilku dniach z zauważył, że ostatnio coś po jeździe boli
  • Odpowiedz
@smk666: mi pękł odprysk, wymieniłem sobie na lepszą (dokładałem kamerę i HUDa). Z ubezpieczenia szyb, dopłaciłem 800zł (cenniki dla klienta "z ulicy" i z ubezpieczenia są zupełnie inne). Fajnie, zadowolony nowym Pilkingtonem, jechałem sobie na A4, ciche pyk od kamienia i pęknięcie nowej szyby na 1/3 długości. Z ubezpieczenia już nie robiłem bo wyczerpali kwotę 4000zł gdzie ubezpieczenie jest na 5000zł. Pojechałem wymienić na własną rękę, odbieram auto, patrzę że HUD
  • Odpowiedz
@lucky_luck_: mogłobyc gorzej. Ja pamiętam jak kupiłem nowy telefon flagowca. 2 dni po kupnie, czekając aż przyjdzie etui wypadł mi z kieszeni w garazu i pękł wyswietlacz... :D
  • Odpowiedz