Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem trochę ludzi mówiących że #kanalsportowy teraz upadnie.
To jest największy kanał sportowy aktualnie na Polskim Youtube.
Ma ich przebić kanał o nazwie MECZYKI? XD Portal który pirackie streamy puszczał,miałby teraz przejąć pałeczkę?
Z gościem co molestował koleżankę z pracy i musiał zniknąć z internetu? XD Wrócił po ponad roku nie pisząc nic, tylko udostępniał różne posty i dodawał od siebie emotikonkę, Aż w końcu się odważył, napisał i ludzie mu zapomnieli.
Pozbycie się Krzysztofa Stanowskiego tak naprawdę wyjdzie im na dobre.
Kanał Sportowy istnieje 4 lata i już dawno przestał być kanałem SPORTOWYM. Stał się polityczny, memowy, bekowy, a w 10% sportowy.
Canal+ istnieje od lat mimo że abonament opłaca co roku mniej i mniej ludzi, przeszliśmy już dawno w erę internetu i na pewno dojdzie za jakiś czas do fuzji Canal + z Kanałem Sportowym. Od dawna już były takie plotki ale nie mogli się dogadać.
Przypominam też że jak sam Kanał Sportowy powstawał to Stanowski był najmniej popularnym z całej czwórki. Może my tu go wszyscy kojarzyliśmy ale przeciętny Polak znał Borka i Smokowskiego a Stanowskiego nie kojarzył tak bardzo jak np Pola.
Stanowski swoją ciężką pracą przez te 4 lata zapracował na to by już każdy go kojarzył ale takim odejściem odepchnie od siebie dużo ludzi z branży. To nie Borek, Smokowski czy Kanał Sportowy ucierpi a właśnie Stanowski. Wszyscy ciągle pamiętają mu związek z Michniewiczem itd.
WeszłoTV istniało od zawsze, czy udało im się tak wybić? Nie. A dlaczego? Bo właśnie brakowało dużych nazwisk na froncie.
Krzysiek zrobi sobie teraz nowy kanał na którym będzie pewnie komentował różne sprawy i będzie sobie z tego żył, będzie miał stałych widzów jak teraz ma Wardęga czy Konopski ale nie przekroczy już pewnego poziomu. Nie zrobi kopii KS bo ma od tego Weszło, Weszło utknęło w martwym punkcie, gdyby nie kontrowersyjne postacie jak Hadaj to tam nawet z wyświetleń nie ma co zarobić.
Kto tak naprawdę pójdzie ze Stanowskim, kto z nim zostanie? Kowalczyk? Hadaj? XD Gapiński?
Stanowski zniknie z przestrzeni telewizyjnej, sportowej, zejdzie na dalszy plan i pewnie będzie z tego zadowolony ale na tyle ile go znamy wiemy że bez żadnych kontrowersji się nie obędzie i on sam będzie chciał trochę więcej trollować by było o nim głośniej.
Jeśli jeszcze ma zamiar wrócić dopiero w lutym 2024 to może się na tym przejechać.

#weszlo #stanowski #pilkanozna
  • 19
Pozbycie się Krzysztofa Stanowskiego tak naprawdę wyjdzie im na dobre.

Kanał Sportowy istnieje 4 lata i już dawno przestał być kanałem SPORTOWYM. Stał się polityczny, memowy, bekowy, a w 10% sportowy.


@MrBeast: ja to nawet o jakieś pieniądze mógłbym się założyć, że za jakiś rok, może dwa lata, kanał Stanowskiego przebije kanał sportowy.

Jak sobie zobaczysz na wyświetlenia, to nawet poranki z KS miały większe zasięgi od tych wszyskich mocy futbolu
  • 0
@waro: nie ma szans, samo WeszłoTV już by to dawno zrobiło. Od tylu lat nie mógł się wybić, miał programy w TVP i co? Nic.
No właśnie, zamysł był taki że ma to być kanał sportowy, skręciło to w złą stronę i teraz pewnie wróci na właściwe tory. A potem deal z C+ i każdy będzie zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrBeast:tyle że kanał sportowy to nie jest kanał sportowy a Stanowski i jego show. W Polsce rynek na sportowe kanały yt jest mały na max 150k subskrypcji i nudne Borki zlecą szybko na wyświetlenia po 30k i to przy dobrych wiatrach

ja to nawet o jakieś pieniądze mógłbym się założyć, że za jakiś rok, może dwa lata, kanał Stanowskiego przebije kanał sportowy.


@waro: pełna zgoda, też mogę się założyć ale
WeszłoTV istniało od zawsze, czy udało im się tak wybić? Nie. A dlaczego? Bo właśnie brakowało dużych nazwisk na froncie.


@MrBeast: Nie wybiło się, bo najlepsze rzeczy przenieśli do Kanału Sportowego i to na nim się skupiał Stano. Przecież pomeczowe Stany Kadry tam regularnie łapały powyżej 100 tysięcy wyświetleń. Dopiero kiedy je przenieśli na dzień po meczu, aby ruch szedł na KS, to wyświetlenia spadły. Przecież oni potrafili wykręcać powyżej 100
@MrBeast: Stanowski można powiedzieć próbował wybić się z Weszło i mu się nie udawalo to na jakąś wielką skale, a w Kanale Sportowym się wybił... bo przestał robić programy o sporcie. Jak się spojrzy na najpopularniejsze Hejt Parki czy filmiki na KS, to ze sportem nie mają wiele wspólnego: Janoszek, Kapela, Mentzen, Bartosiak, Najman. Kanały typu sportowe mają swój sufit, którego nie przebiją. Może Stano zobaczył, że nie warto iść w