Wpis z mikrobloga

Witajcie łazienkowi Mircy!

Czy ktoś wiedzę na temat:
prysznico-wann z hydromasażem i/lub prysznico-wann z hydromasażem oraz sauną?

Czy takie urządzenie jest proste w eksploatacje tzn. czy części zamiennie łatwo wstawić nowe w razie?
Czy są awaryjne?

Urządzenie do mieszkania w budynku wielorodzinnym.

#lazienka #remontujzwykopem #remont #wykonczenia
  • 8
  • Odpowiedz
@PilotPirx jak nie masz zmiękczacza do wody to sobie daruj bo kamien szybko pozatyka te małe dziurki. Inna kwestia, ze każda osoba, która znam i która ma np. wannę z hydromasażem to korzystał z tego może 3x
  • Odpowiedz
@PilotPirx: produkty gdzie masz wannę i prysznic w jednym jako hydromasaż to zwykle najtańsze chińskie produkty i trzymałbym się od nich z daleka. Są nienajgorsze modele dostępne u nich ale nikt tego do nas nie sprowadza bo rynek na to jest zbyt mały.

Ogólnie łączenie wanny z hydromasażem z prysznicem powoduje kupę problemów z którymi się trzeba liczyć. Ja jako producent takich wanien wiedziałem na co się piszę i mam
  • Odpowiedz
@PilotPirx: wanna z hydromasażem jak wspominali wcześniej zapier... się syfem pierwsze. Drugie większość ich uruchamia się dopiero jeżeli jest pełna wody pod korek czyli ok 150 litrow na jednorazowe mycie, musisz tyle jej zapewnić ciepłej. Prysznice z dyszami natryskowymi z marketów typu kabina z radiem i hydro to jeden duży problem jeśli chodzi o późniejsze użytkowanie, brak części zamiennych i wszytko się lasuje
  • Odpowiedz
@zenekz: akurat uruchamianie systemu dopiero jak nalejesz dużo wody wynika z tego że jak jej będzie za mało to z dysz woda potrafi strzelić na kilka metrów. Musi być lustro wody trochę powyżej dysz żeby nie zalać całej okolicy :)
  • Odpowiedz